Dag Cato Tvenge

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-1
2025
Oslo
Varamedlem
7 933
3 985
2025
Oslo
Styreleder
Oslo
Styremedlem
301
240
2025
Oslo
Styremedlem
0
-9 524
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
7 933
Resultat:
3 985
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
301
Resultat:
240
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-9 524
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
13.33 %
0
-44
2025
Oslo
Eierskap
Fram Partners As
Prosent:
13.33 %
Resultat:
-44
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
249
-60
2025
Nesbru
100.00%
33 768
-5 115
2025
Nesbru
25.00%
0
-2 276
2025
Nesbru
20.58%
1 527
-1 826
2024
Mjølkeråen
Grønn Strøm 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
249
Resultat:
-60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Grønn Strøm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
33 768
Resultat:
-5 115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Grønn Strøm Holding As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Solar Eliten Norge As
Prosent:
20.58
Driftsinntekter:
1 527
Resultat:
-1 826
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Mjølkeråen