Ingar Dalen

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

20 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

20 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
436
-757
2025
Gol
Daglig leder
3 930
-471
2025
Gol
Daglig leder
2 934
-2 627
2025
Ål
Daglig leder
0
-17
2025
Ål
Daglig leder
299
124
2025
Ål
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
436
Resultat:
-757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 930
Resultat:
-471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 934
Resultat:
-2 627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
299
Resultat:
124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 650
-159
2025
Ål
Styreleder
38 948
1 927
2025
Ål
Styreleder
3 660
131
2025
Ål
Styremedlem
436
-757
2025
Gol
Styremedlem
12 763
2 074
2025
Hol
Styremedlem
Hol
Styremedlem
4 933
343
2025
Gol
Styremedlem
3 930
-471
2025
Gol
Styremedlem
Hol
Styremedlem
251
-1 246
2025
Sætre
Styreleder
2 934
-2 627
2025
Ål
Styreleder
0
-17
2025
Ål
Styremedlem
58 135
-64 775
2025
Nesbyen
Styreleder
299
124
2025
Ål
Styreleder
986
-211
2025
Ål
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 650
Resultat:
-159
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
38 948
Resultat:
1 927
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 660
Resultat:
131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
436
Resultat:
-757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
15
Driftsinntekter:
12 763
Resultat:
2 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hol
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hol
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
4 933
Resultat:
343
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 930
Resultat:
-471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hol
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
251
Resultat:
-1 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sætre
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 934
Resultat:
-2 627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
26
Driftsinntekter:
58 135
Resultat:
-64 775
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbyen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
299
Resultat:
124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
986
Resultat:
-211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.03 %
300
-50
2025
Gol
100.00 %
2 934
-2 627
2025
Ål
Eierskap
Gol Stavkyrkje AS
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
300
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Ingar Dalen As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 934
Resultat:
-2 627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
4 938
50
2025
Mosjøen
100.00%
0
-17
2025
Ål
100.00%
299
124
2025
Ål
100.00%
0
-15
2025
Oslo
100.00%
151 310
17 676
2025
Oslo
100.00%
36 806
7 737
2025
Oslo
99.83%
38 948
1 927
2025
Ål
73.88%
4 933
343
2025
Gol
33.33%
3 650
-159
2025
Ål
33.33%
986
-211
2025
Ål
25.00%
436
-757
2025
Gol
20.00%
3 930
-471
2025
Gol
16.67%
251
-1 246
2025
Sætre
10.00%
12 763
2 074
2025
Hol
3.82%
2 666
-1 259
2025
Gol
0.53%
23 695
-1 657
2025
Oslo
0.48%
3 521
-203
2025
Oslo
0.25%
300
-50
2025
Gol
0.24%
252
-2 350
2025
Bergen
Pebå As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 938
Resultat:
50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Reine Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Reine Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
299
Resultat:
124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Shoplabs Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Topcamp As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
151 310
Resultat:
17 676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Topcamp Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
36 806
Resultat:
7 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fysst As
Prosent:
99.83
Driftsinntekter:
38 948
Resultat:
1 927
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Hemsedal Golfalpin Golfbane As
Prosent:
73.88
Driftsinntekter:
4 933
Resultat:
343
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Fjukle Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
3 650
Resultat:
-159
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Torget 3 Ål As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
986
Resultat:
-211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ål
Gol Sentrumsutvikling As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
436
Resultat:
-757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Hemsedal Hyttetomter AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
3 930
Resultat:
-471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Hurumhalvøya Boligutvikling As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
251
Resultat:
-1 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sætre
Halne Fjellstugu As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
12 763
Resultat:
2 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hol
Hallingparken As
Prosent:
3.82
Driftsinntekter:
2 666
Resultat:
-1 259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Topcamp Holding As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
23 695
Resultat:
-1 657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Shoplabs As
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 521
Resultat:
-203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gol Stavkyrkje AS
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
300
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Geddit As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
252
Resultat:
-2 350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen