Dag Audun Fiskvik

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
34
2025
Larkollen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larkollen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
34
2025
Larkollen
Styreleder
6 992
358
2025
Drøbak
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larkollen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 992
Resultat:
358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
80.00 %
0
34
2025
Larkollen
Eierskap
Rectus Holding AS
Prosent:
80.00 %
Resultat:
34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larkollen

Forbindelser

Ann Kristin Fiskvik Mongstad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Dag Audun Fiskvik's roller
Daglig leder, Styremedlem
6 992
358
2025
Styreleder
-
Bente Grønneberg Fiskvik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Dag Audun Fiskvik's roller
Varamedlem
0
34
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ann's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Dag's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bente's rolle:
Varamedlem
Dag's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
3 809 000
2025
Lysaker
100.00%
1 767
-1 141
2025
Lysaker
100.00%
0
528 710
2025
Lysaker
100.00%
0
13 745
2025
Oslo
100.00%
0
-77
2025
Lysaker
100.00%
21 509
9 257
2025
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
0
334
2025
Oslo
100.00%
0
-2 569
2025
Oslo
100.00%
28 660
114 794
2025
Oslo
100.00%
188 442
2 196
2025
Oslo
100.00%
134 616
1 733 057
2025
Oslo
100.00%
51 040
81 400
2025
Oslo
100.00%
1 725 908
300 745
2025
Oslo
100.00%
494 015
117 462
2025
Oslo
100.00%
0
-4 292
2025
Oslo
100.00%
856 655
45 464
2025
Oslo
100.00%
145 691
700
2025
Oslo
100.00%
228 209
979 373
2025
Oslo
100.00%
0
1 407 779
2025
Oslo
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
6 992
358
2025
Drøbak
100.00%
0
20 103
2025
Oslo
80.00%
194 027
82 176
2025
Oslo
80.00%
740
-1 631
2025
Oslo
53.94%
156 689
246 251
2025
Oslo
30.00%
2 957
815
2025
Molde
20.00%
0
34
2025
Larkollen
10.47%
0
-38
2025
Oslo
1.39%
21 593
-6 027
2025
Oslo
1.16%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.04%
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 809 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 767
Resultat:
-1 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
528 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Industriinvesteringer AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
13 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 509
Resultat:
9 257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nfh 2406216 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Øraveien Industripark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Asia Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 569
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
28 660
Resultat:
114 794
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
188 442
Resultat:
2 196
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Foods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
134 616
Resultat:
1 733 057
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Health Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
51 040
Resultat:
81 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Home & Personal Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 725 908
Resultat:
300 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla House Care Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494 015
Resultat:
117 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Investeringer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
856 655
Resultat:
45 464
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Procurement As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
145 691
Resultat:
700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Snacks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 209
Resultat:
979 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paint Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 407 779
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Unoflow AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 992
Resultat:
358
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Viking Askim AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
20 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
194 027
Resultat:
82 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 Næring As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
740
Resultat:
-1 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Food Ingredients As
Prosent:
53.94
Driftsinntekter:
156 689
Resultat:
246 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 957
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Rectus Holding AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larkollen
Ofi Manco As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Civita AS
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker