Sigurd Weidemann Stølan

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-20
2025
Tynset
Innehaver
Tynset
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Tynset
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Tynset
Styremedlem
Tynset
Varamedlem
375
-57
2025
Rena
Styremedlem
0
-20
2025
Tynset
Styremedlem
Tynset
Styreleder
Tynset
Styreleder
Tynset
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tynset
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
375
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rena
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Tynset
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Tynset
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-248
2025
Oslo
0.01 %
0
-248
2025
Oslo
0.09 %
3 323
2 182
2025
Rennebu
0.08 %
192 465
-3 962
2025
Røros
33.33 %
0
-20
2025
Tynset
0.26 %
0
2 236
2025
Tynset
Eierskap
Duo Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Duo Holdings As
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
0.09 %
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Røros Slakteri As
Prosent:
0.08 %
Driftsinntekter:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røstvanglia Eiendom As
Prosent:
33.33 %
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Økomat Røros As
Prosent:
0.26 %
Resultat:
2 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
325 165
28 241
2025
Oslo
100.00%
79
-28 833
2025
Oslo
100.00%
834
-6
2025
Rennebu
100.00%
60 452
75
2025
Rennebu
100.00%
172 632
-1 027
2025
Oslo
100.00%
49 349
-4 579
2025
Røros
100.00%
1 691
1 036
2025
Røros
100.00%
35 599
1 027
2025
Røros
100.00%
106 342
54 248
2025
Røros
100.00%
1 054
-657
2025
Røros
100.00%
6 631
-2 324
2025
Rennebu
100.00%
61 819
968
2025
Røros
97.50%
460 582
67 921
2025
Røros
57.75%
192 465
-3 962
2025
Røros
51.00%
30 581
-2 674
2025
Os I Østerdalen
49.00%
140
13
2025
Glåmos
42.57%
18 833
142
2025
Røros
40.00%
1 017
11
2025
Rennebu
34.00%
0
-106
2025
Røros
34.00%
10 343
244
2025
Glåmos
33.33%
0
0
2024
Røros
25.00%
1 523
-375
2025
Oslo
21.93%
0
-3 737
2025
Røros
10.76%
0
39 014
2025
Orkanger
9.49%
11 462
9
2025
Røros
7.38%
11 207
826
2025
Oslo
5.14%
1 476
-7 197
2025
Trondheim
4.86%
11 555
651
2025
Røros
3.17%
12 219
-221
2025
Oppdal
1.72%
1 455
116
2025
Røros
1.69%
3 323
2 182
2025
Rennebu
0.51%
0
-248
2025
Oslo
0.51%
95 350
1 394
2025
Oslo
0.44%
17 934
727
2025
Fannrem
0.22%
24 336
-3 094
2025
Røros
Duett As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
325 165
Resultat:
28 241
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Duett Software Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
79
Resultat:
-28 833
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kraftlaget Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
834
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Rise Elektro 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
60 452
Resultat:
75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Nk Import As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
172 632
Resultat:
-1 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ren Røros Digital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
49 349
Resultat:
-4 579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 691
Resultat:
1 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros El-Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 599
Resultat:
1 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Strøm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 342
Resultat:
54 248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Reneo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 054
Resultat:
-657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Rennebu Dører As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 631
Resultat:
-2 324
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Viermie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
61 819
Resultat:
968
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Rørosmeieriet As
Prosent:
97.50
Driftsinntekter:
460 582
Resultat:
67 921
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Slakteri As
Prosent:
57.75
Driftsinntekter:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røroskjøtt As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
30 581
Resultat:
-2 674
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Nødslaktservice As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
140
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glåmos
Røros Elektrohandel As
Prosent:
42.57
Driftsinntekter:
18 833
Resultat:
142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Jora Kraftverk AS
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
1 017
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Aventus Green Technology As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Dyretransportservice As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
10 343
Resultat:
244
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glåmos
Røros Folkehøgskole Eiendom As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Røros
Gisnafallet Kraftverk AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 523
Resultat:
-375
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Røros Vekst As
Prosent:
21.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
R-M Holding As
Prosent:
10.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
39 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Rørosregionen Næringshage As
Prosent:
9.49
Driftsinntekter:
11 462
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Norsk Kjøtthandel As
Prosent:
7.38
Driftsinntekter:
11 207
Resultat:
826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elekt As
Prosent:
5.14
Driftsinntekter:
1 476
Resultat:
-7 197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Verket Røros As
Prosent:
4.86
Driftsinntekter:
11 555
Resultat:
651
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Klyv Innovasjon As
Prosent:
3.17
Driftsinntekter:
12 219
Resultat:
-221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppdal
Røros Golfpark As
Prosent:
1.72
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Duo Holdings As
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elkonor AS
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
95 350
Resultat:
1 394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Ren Røros As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros