Ola Halvard Jorde

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1959 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
24 824
1 446
2025
Gol
Daglig leder
Gol
Daglig leder
215
-61
2025
Gol
Innehaver
Gol
Daglig leder
0
87
2025
Gol
Daglig leder
641
748
2025
Gol
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
24 824
Resultat:
1 446
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Gol
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
215
Resultat:
-61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Gol
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
641
Resultat:
748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
24 824
1 446
2025
Gol
Styreleder
215
-61
2025
Gol
Styreleder
0
87
2025
Gol
Styremedlem
Torpo
Styremedlem
6 100
10 784
2025
Hemsedal
Styremedlem
0
-47
2025
Hemsedal
Styreleder
641
748
2025
Gol
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
24 824
Resultat:
1 446
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
215
Resultat:
-61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Torpo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
6 100
Resultat:
10 784
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
641
Resultat:
748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
51.00 %
215
-61
2025
Gol
53.33 %
0
87
2025
Gol
100.00 %
641
748
2025
Gol
Eierskap
Ohab Invest AS
Prosent:
51.00 %
Driftsinntekter:
215
Resultat:
-61
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Ooc As
Prosent:
53.33 %
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Øya Camping As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
641
Resultat:
748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
24 824
1 446
2025
Gol
100.00%
0
-158
2025
Hemsedal
100.00%
0
-47
2025
Hemsedal
62.50%
12 800
-2 374
2025
Hemsedal
62.50%
0
-22
2025
Hemsedal
49.00%
0
-4
2025
Hemsedal
24.51%
0
1 104
2025
Hemsedal
15.34%
0
-25
2025
Harstad
15.25%
6 100
10 784
2025
Hemsedal
7.64%
1 177
-42
2025
Hemsedal
0.00%
39 230
37 776
2025
Tau
0.00%
0
0
2025
Tau
Jorde Bygg & Maskin As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 824
Resultat:
1 446
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Totten Prosjekt AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-158
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Totteskogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Totteskogen Prosjekt As
Prosent:
62.50
Driftsinntekter:
12 800
Resultat:
-2 374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Vister As
Prosent:
62.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Totten Bioenergi As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Hemsedal Infrastruktur AS
Prosent:
24.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Fridalen AS
Prosent:
15.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Totten Utvikling AS
Prosent:
15.25
Driftsinntekter:
6 100
Resultat:
10 784
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Hemsedal Veksthus As
Prosent:
7.64
Driftsinntekter:
1 177
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Comrod Communication As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
39 230
Resultat:
37 776
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Comrod Holding As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau