Paul Bjarte Løyning

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 625
3 450
2025
Torvastad
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 625
Resultat:
3 450
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Torvastad
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
64 076
456
2025
Strømmen
Styremedlem
35 305
885
2025
Haugesund
Styremedlem
8 368
-389
2025
Brattvåg
Styreleder
1 625
3 450
2025
Torvastad
Styremedlem
277 578
11 287
2025
Ålgård
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
64 076
Resultat:
456
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Strømmen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
18
Driftsinntekter:
35 305
Resultat:
885
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
8 368
Resultat:
-389
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brattvåg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 625
Resultat:
3 450
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Torvastad
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
68
Driftsinntekter:
277 578
Resultat:
11 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålgård
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
1 625
3 450
2025
Torvastad
Eierskap
Hipa AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 625
Resultat:
3 450
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Torvastad

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
0.11%
4 556
4 063
2025
Måløy
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Ofs Norge As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy