Halvor Halvorsøn Holta

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1958 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Jar
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Jar
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
505
-233
2025
Jar
Styreleder
9 116
3 883
2025
Jar
Styreleder
2 542
1 291
2025
Jar
Styreleder
731
515
2025
Jar
Styreleder
8 084
9 401
2025
Jar
Styreleder
902
181 890
2025
Lysaker
Styreleder
223 284
92 147
2025
Notodden
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
505
Resultat:
-233
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
9 116
Resultat:
3 883
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 542
Resultat:
1 291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
731
Resultat:
515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
8 084
Resultat:
9 401
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
902
Resultat:
181 890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
30
Driftsinntekter:
223 284
Resultat:
92 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
1.34 %
100
8
2025
Gransherad
0.49 %
8 084
9 401
2025
Jar
92.98 %
902
181 890
2025
Lysaker
Eierskap
Gransherad Bensin AS
Prosent:
1.34 %
Driftsinntekter:
100
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gransherad
Hai Invest AS
Prosent:
0.49 %
Driftsinntekter:
8 084
Resultat:
9 401
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Monial As
Prosent:
92.98 %
Driftsinntekter:
902
Resultat:
181 890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
505
-233
2025
Jar
100.00%
9 116
3 883
2025
Jar
100.00%
6 009 133
717 928
2025
Sarpsborg
100.00%
2 542
1 291
2025
Jar
100.00%
23 483
5 728
2025
Kongsberg
100.00%
5 678
-1 563
2025
Kongsberg
100.00%
22 394 109
3 826 347
2025
Kongsberg
100.00%
0
7
2025
Kongsberg
100.00%
4 982 768
953 617
2025
Horten
100.00%
39 266
66 436
2025
Kongsberg
100.00%
16 629 633
2 526 556
2025
Kongsberg
100.00%
0
4
2025
Kongsberg
100.00%
0
7 179
2025
Lysaker
100.00%
0
47
2025
Notodden
100.00%
5 418
922
2025
Notodden
100.00%
74 369
9 526
2025
Notodden
100.00%
0
-6
2025
Notodden
100.00%
0
-2 869
2025
Notodden
100.00%
0
-16
2025
Notodden
100.00%
5 551
-58
2025
Notodden
90.00%
0
-6
2025
Notodden
90.00%
0
-130
2025
Notodden
79.31%
0
1 455 051
2025
Fornebu
59.33%
223 284
92 147
2025
Notodden
51.00%
1 484
102
2025
Notodden
12.50%
21 534
-5 683
2025
Kongsberg
7.02%
902
181 890
2025
Lysaker
6.62%
35 085
129
2025
Oslo
5.00%
3 268
497
2025
Porsgrunn
3.46%
100 631
-85 563
2025
Halden
2.76%
0
-1 170
2025
Tromsø
0.45%
100
8
2025
Gransherad
0.27%
0
690 373
2025
Sarpsborg
0.00%
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
As Mellem Brække Skog
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
505
Resultat:
-233
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Blaabygg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 116
Resultat:
3 883
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Borregaard As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 009 133
Resultat:
717 928
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sarpsborg
Furuvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 542
Resultat:
1 291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Knb12 Ulsteinvik As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 483
Resultat:
5 728
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Knb13 Brattvåg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 678
Resultat:
-1 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Defence & Aerospace AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 394 109
Resultat:
3 826 347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Defence Systems AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Discovery As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 982 768
Resultat:
953 617
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Horten
Kongsberg Eiendom Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 266
Resultat:
66 436
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Maritime AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 629 633
Resultat:
2 526 556
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Maritime Asa
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Renewables Technologies As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stårheim Kraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Tinfos Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 418
Resultat:
922
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Tinfos Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
74 369
Resultat:
9 526
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Tinfos Hidro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Tinfos Hydro 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 869
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Tinfos Hydropower Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Tinfos Strøm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 551
Resultat:
-58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Lure Kraft As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Ramsåe Kraft As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-130
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Falkor Holding Asa
Prosent:
79.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 455 051
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Tinfos AS
Prosent:
59.33
Driftsinntekter:
223 284
Resultat:
92 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Rekåa Kraftverk As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
1 484
Resultat:
102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Kongsberg Innovasjon AS
Prosent:
12.50
Driftsinntekter:
21 534
Resultat:
-5 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Monial As
Prosent:
7.02
Driftsinntekter:
902
Resultat:
181 890
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Toppindustrisenteret As
Prosent:
6.62
Driftsinntekter:
35 085
Resultat:
129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kelda Kraft As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
3 268
Resultat:
497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Esmart Systems As
Prosent:
3.46
Driftsinntekter:
100 631
Resultat:
-85 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Norinnova Invest AS
Prosent:
2.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Gransherad Bensin AS
Prosent:
0.45
Driftsinntekter:
100
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gransherad
Borregaard Asa
Prosent:
0.27
Driftsinntekter:
0
Resultat:
690 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sarpsborg
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg