Kjell Magne Nesset

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Osen
Daglig leder
0
11
2024
Osen
Daglig leder
2 693
537
2024
Osen
Daglig leder
1 172
101
2024
Osen
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Osen
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
11
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 693
Resultat:
537
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 172
Resultat:
101
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
49
96
2025
Alvdal
Styreleder
0
11
2024
Osen
Styreleder
2 693
537
2024
Osen
Styreleder
126
-115
2025
Osen
Styreleder
0
-5
2025
Osen
Styreleder
Osen
Styreleder
1 172
101
2024
Osen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
49
Resultat:
96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
11
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 693
Resultat:
537
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
126
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Osen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Osen
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Osen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 172
Resultat:
101
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
100 309
40 255
2025
Elverum
100.00 %
0
11
2024
Osen
45.00 %
2 693
537
2024
Osen
Eierskap
AS Østlendingen
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
100 309
Resultat:
40 255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elverum
L&n Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
11
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Ln-ikmn As
Prosent:
45.00 %
Driftsinntekter:
2 693
Resultat:
537
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 213
-42 997
2025
Nesbru
100.00%
20
-215
2025
Asker
100.00%
0
-271
2025
Asker
100.00%
3 872
508
2025
Lillehammer
100.00%
1 172
101
2024
Osen
100.00%
29 201
2 984
2025
Lillehammer
88.10%
6 123
269
2025
Alvdal
66.67%
0
-7
2025
Lillehammer
55.00%
2 693
537
2024
Osen
51.00%
126
-115
2025
Osen
50.00%
10 007
1 525
2025
Vinstra
50.00%
49
96
2025
Alvdal
35.19%
110 301
19 024
2025
Lillehammer
22.00%
15 909
792
2025
Lillehammer
18.75%
0
-5
2025
Osen
2.84%
7 817
221
2025
Røros
2.26%
100 309
40 255
2025
Elverum
2.07%
319 070
10 495
2025
Oslo
0.87%
0
-45 111
2025
Asker
0.67%
30 602
-121
2025
Vinstra
0.42%
985
105
2025
Oslo
0.22%
5 253
240
2025
Lillehammer
0.02%
24 336
-3 094
2025
Røros
Balder Forsikring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 213
Resultat:
-42 997
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Balder Sikkerhet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Finansformidleren As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Nord-Gudbrandsdal Media AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 872
Resultat:
508
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Osensjøen Båt Og Caravan As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 172
Resultat:
101
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Valdres Media AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
29 201
Resultat:
2 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Alvdal Midt I Væla As
Prosent:
88.10
Driftsinntekter:
6 123
Resultat:
269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Team Tur As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Ln-ikmn As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
2 693
Resultat:
537
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Osen
Nesset Auto As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
126
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Osen
Dølen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
10 007
Resultat:
1 525
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Husa As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
49
Resultat:
96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Gudbrandsdølen Dagningen As
Prosent:
35.19
Driftsinntekter:
110 301
Resultat:
19 024
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Tur.Digital As
Prosent:
22.00
Driftsinntekter:
15 909
Resultat:
792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Nordre Osen Invest As
Prosent:
18.75
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Osen
Fjell-Ljom As
Prosent:
2.84
Driftsinntekter:
7 817
Resultat:
221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
AS Østlendingen
Prosent:
2.26
Driftsinntekter:
100 309
Resultat:
40 255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elverum
Ntb As
Prosent:
2.07
Driftsinntekter:
319 070
Resultat:
10 495
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Balder Gruppen As
Prosent:
0.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-45 111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Peer Gynt AS
Prosent:
0.67
Driftsinntekter:
30 602
Resultat:
-121
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Lokalavissamkjøringa Landet Rundt As
Prosent:
0.42
Driftsinntekter:
985
Resultat:
105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Handelens Og Håndverkets Hus As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
5 253
Resultat:
240
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lillehammer
Ren Røros As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros