Rune Jensen

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1957 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 295
-376 795
2025
Stavanger
Styremedlem
0
25 107
2025
Stavanger
Styremedlem
9 294
3 273
2025
Stavanger
Styremedlem
9 584
2 193
2025
Stavanger
Styremedlem
4 293
65 557
2025
Stavanger
Styremedlem
0
1 275
2025
Stavanger
Styremedlem
0
118 150
2025
Stavanger
Styreleder
0
100
2025
Stavanger
Styreleder
0
14 478
2025
Stavanger
Styreleder
0
77
2025
Stavanger
Styreleder
0
-80
2025
Stavanger
Styreleder
0
-176
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
3 295
Resultat:
-376 795
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
25 107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
9 294
Resultat:
3 273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
9 584
Resultat:
2 193
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
4 293
Resultat:
65 557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
1 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
118 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
14 478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
100
2025
Stavanger
71.00 %
0
14 478
2025
Stavanger
Eierskap
Lj Invest AS
Prosent:
0.00 %
Resultat:
100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ruca AS
Prosent:
71.00 %
Resultat:
14 478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-64
2025
Stavanger
100.00%
0
1 275
2025
Stavanger
100.00%
0
-19
2025
Stavanger
37.89%
0
118 150
2025
Stavanger
17.40%
0
14 478
2025
Stavanger
14.87%
4 293
65 557
2025
Stavanger
14.50%
9 584
2 193
2025
Stavanger
11.05%
0
-121
2025
Stavanger
11.05%
0
25 107
2025
Stavanger
0.61%
0
-122
2025
Oslo
0.09%
96
-2 033
2025
Stavanger
Ev Private Equity Vi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Havn Capital Fund I As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Havn Capital Ii Gp As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Havn Capital Fund I Holding As
Prosent:
37.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
118 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ruca AS
Prosent:
17.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
14 478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ev Private Equity V Plus As
Prosent:
14.87
Driftsinntekter:
4 293
Resultat:
65 557
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ev Private Equity V AS
Prosent:
14.50
Driftsinntekter:
9 584
Resultat:
2 193
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ev Private Equity Founding Partners As
Prosent:
11.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-121
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ev Private Equity Holding As
Prosent:
11.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
25 107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Position Green Group Investco As
Prosent:
0.61
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havn Capital Ii As
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
96
Resultat:
-2 033
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger