Svein Vidar Ersvær

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
6 196
172
2025
Nesttun
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
6 196
Resultat:
172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
340
1 164
2025
Fana
Styreleder
2 626
240
2025
Glesvær
Styremedlem
Fana
Varamedlem
0
-4
2025
Glesvær
Styreleder
0
-19
2025
Fana
Styreleder
Fana
Styremedlem
6 196
172
2025
Nesttun
Styremedlem
Mathopen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
340
Resultat:
1 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fana
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 626
Resultat:
240
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glesvær
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Fana
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glesvær
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fana
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Fana
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
6 196
Resultat:
172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Mathopen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
2 751
998 063
2025
Storebø
80.00 %
340
1 164
2025
Fana
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
92 000
135 000
2025
Oslo
0.00 %
808 101
-32 876
2025
Trondheim
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Austevoll Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 751
Resultat:
998 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Eikhaugen AS
Prosent:
80.00 %
Driftsinntekter:
340
Resultat:
1 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fana
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norske Skog Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
92 000
Resultat:
135 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Okea Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
808 101
Resultat:
-32 876
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 904
499
2025
Lysaker
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
83.33%
104
-511
2025
Lysaker
30.00%
6 196
172
2025
Nesttun
25.00%
2 626
240
2025
Glesvær
1.04%
4 038
-284
2025
Reksteren
0.82%
0
-7
2025
Lysaker
0.09%
779
2 048
2025
Tysnes
Bahr Innovation As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 904
Resultat:
499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bahr Ortopedi As
Prosent:
83.33
Driftsinntekter:
104
Resultat:
-511
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vuvi As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
6 196
Resultat:
172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Heim Mur Og Flis As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
2 626
Resultat:
240
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glesvær
Bruntveit Handel AS
Prosent:
1.04
Driftsinntekter:
4 038
Resultat:
-284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Reksteren
Bahr Holding As
Prosent:
0.82
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tysnes Kraftlag As
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
779
Resultat:
2 048
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes