John Arild Ertvaag

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-124
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-13
2025
Stavanger
Styreleder
61 675
50 565
2025
Stavanger
Styremedlem
469
3 574
2025
Stavanger
Styreleder
0
-1 573
2025
Stavanger
Styremedlem
0
33 902
2025
Stavanger
Styreleder
0
-124
2025
Stavanger
Styremedlem
0
-12
2025
Sandnes
Styremedlem
3 850
352
2025
Sandnes
Varamedlem
0
10 061
2025
Stavanger
Varamedlem
0
8 857
2025
Stavanger
Styreleder
0
9 956
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
61 675
Resultat:
50 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
469
Resultat:
3 574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Resultat:
-1 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
33 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 850
Resultat:
352
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
10 061
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
8 857
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
9 956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
98.64 %
0
-1 573
2025
Stavanger
98.64 %
0
-124
2025
Stavanger
Eierskap
Camar Holding As
Prosent:
98.64 %
Resultat:
-1 573
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Heidrun Hagen As
Prosent:
98.64 %
Resultat:
-124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
55 602
2025
Stavanger
99.00%
0
-44
2025
Stavanger
96.00%
0
33 902
2025
Stavanger
75.00%
469
3 574
2025
Stavanger
66.67%
0
-13
2025
Stavanger
31.28%
5 272
4 711
2025
Oslo
26.50%
61 675
50 565
2025
Stavanger
22.50%
1 933
1 675
2025
Oslo
17.00%
0
6 165
2025
Ålesund
15.00%
0
34
2025
Oslo
7.17%
600
29 272
2025
Fornebu
7.00%
0
-3 534
2025
Oslo
Camar Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
55 602
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ciaj Hn As
Prosent:
99.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-44
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Cfph As
Prosent:
96.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
33 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Camar Eiendom As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
469
Resultat:
3 574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Camar Ai As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Cinclus Iv As
Prosent:
31.28
Driftsinntekter:
5 272
Resultat:
4 711
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Camar As
Prosent:
26.50
Driftsinntekter:
61 675
Resultat:
50 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Torvet 7 B AS
Prosent:
22.50
Driftsinntekter:
1 933
Resultat:
1 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Novela Kapital I As
Prosent:
17.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
6 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Cinclus AS
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Axxelerator As
Prosent:
7.17
Driftsinntekter:
600
Resultat:
29 272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Spring Dogu Holding As
Prosent:
7.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo