Stein Erling Hansen

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Porsgrunn
Daglig leder
304
199
2025
Porsgrunn
Daglig leder
10 225
1 680
2025
Porsgrunn
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
304
Resultat:
199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 225
Resultat:
1 680
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
39
-32
2025
Skien
Styreleder
25
-64
2025
Porsgrunn
Styremedlem
Porsgrunn
Styreleder
Porsgrunn
Styreleder
304
199
2025
Porsgrunn
Styreleder
10 225
1 680
2025
Porsgrunn
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
25
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
304
Resultat:
199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 225
Resultat:
1 680
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
2.00 %
0
-30
2025
Porsgrunn
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.03 %
0
-792
2025
Sandefjord
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00 %
304
199
2025
Porsgrunn
Eierskap
Bacau As
Prosent:
2.00 %
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Polydisplay AS
Prosent:
0.03 %
Resultat:
-792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Vks Alarm Og Sikkerhet As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
304
Resultat:
199
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-1
2025
Kristiansand S
100.00%
2 389
304
2025
Borre
100.00%
9 466
-238
2025
Borre
100.00%
0
-30
2025
Borre
100.00%
0
-33
2025
Kristiansand S
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Sandefjord
100.00%
10 225
1 680
2025
Porsgrunn
96.00%
25
-64
2025
Porsgrunn
50.00%
39
-32
2025
Skien
12.86%
2 127
-16 834
2025
Skoppum
9.52%
0
552
2025
Borre
8.28%
16 734
15 084
2025
Sandefjord
2.87%
7 985
-5 187
2025
Moss
2.63%
9 730
-6 565
2025
Tolvsrød
1.66%
2 870
-3 715
2025
Lysaker
0.89%
0
476
2025
Borre
0.33%
275
-4 380
2025
Fredrikstad
0.30%
2 070
-714
2025
Kristiansand S
0.07%
0
-792
2025
Sandefjord
0.04%
9 843
682
2025
Borre
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00%
123 622
-31 705
2025
Oslo
Grit Solution As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Kobben Consulting As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 389
Resultat:
304
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Borre
Kobben Inkubator As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 466
Resultat:
-238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Borre
Kobben Spark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Borre
Pictorytale Studios As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Technodisplay AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Waterstop AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 225
Resultat:
1 680
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Gasscare As
Prosent:
96.00
Driftsinntekter:
25
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Express Utleie As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Sensocure As
Prosent:
12.86
Driftsinntekter:
2 127
Resultat:
-16 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skoppum
Mti Startup As
Prosent:
9.52
Driftsinntekter:
0
Resultat:
552
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Borre
Wionetic As
Prosent:
8.28
Driftsinntekter:
16 734
Resultat:
15 084
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Wittario As
Prosent:
2.87
Driftsinntekter:
7 985
Resultat:
-5 187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Wai Environmental Solutions As
Prosent:
2.63
Driftsinntekter:
9 730
Resultat:
-6 565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Smartgroup As
Prosent:
1.66
Driftsinntekter:
2 870
Resultat:
-3 715
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Mti Vekst As
Prosent:
0.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Borre
Athlera As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
275
Resultat:
-4 380
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Pictorytale As
Prosent:
0.30
Driftsinntekter:
2 070
Resultat:
-714
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Polydisplay AS
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Kobben As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
9 843
Resultat:
682
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Borre
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Safe4 Security Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo