Steinar Lillestrøm

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1955 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
10 142
-2 352
2025
Alvdal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 142
Resultat:
-2 352
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.06 %
233 356
-7 792
2025
Alvdal
33.00 %
10 142
-2 352
2025
Alvdal
2.74 %
5 332
26
2025
Tynset
Eierskap
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
S. Lillestrøm As
Prosent:
33.00 %
Driftsinntekter:
10 142
Resultat:
-2 352
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Strømmen Eiendom As
Prosent:
2.74 %
Driftsinntekter:
5 332
Resultat:
26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Marian Lillestrøm's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Steinar Lillestrøm's roller
Varamedlem
10 142
-2 352
2025
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Ståle Lillestrøm's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Steinar Lillestrøm's roller
Daglig leder, Styremedlem
10 142
-2 352
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marian's rolle:
Varamedlem
Steinar's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ståle's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Steinar's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
17.60%
1 319
64
2025
Tynset
16.13%
255
-17
2025
Os I Østerdalen
7.00%
24 099
1 429
2025
Os I Østerdalen
6.91%
1 766
1 103
2025
Os I Østerdalen
3.93%
233 356
-7 792
2025
Alvdal
1.73%
208 129
81 303
2025
Tolga
0.34%
1 455
116
2025
Røros
Vingelen Nærvarme As
Prosent:
17.60
Driftsinntekter:
1 319
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Os Eiendomsutvikling As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
255
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Os Trekultur AS
Prosent:
7.00
Driftsinntekter:
24 099
Resultat:
1 429
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Ot Eiendom AS
Prosent:
6.91
Driftsinntekter:
1 766
Resultat:
1 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Alvdal Skurlag As
Prosent:
3.93
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tolga-Os Sparebank
Prosent:
1.73
Driftsinntekter:
208 129
Resultat:
81 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolga
Røros Golfpark As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros