Halvar Henning Olsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
7 575
-2 229
2025
Mo I Rana
Varamedlem
14 227
80
2025
Mo I Rana
Varamedlem
1 161
-931
2025
Mo I Rana
Varamedlem
4 783
-52
2025
Mo I Rana
Varamedlem
7 048
2 766
2025
Mo I Rana
Styreleder
1 032
17 730
2025
Mo I Rana
Styreleder
6
-374
2025
Mo I Rana
Varamedlem
3 035
1 062
2025
Mo I Rana
Varamedlem
9 214
-489
2025
Mo I Rana
Varamedlem
15 444
4 270
2025
Mo I Rana
Varamedlem
125
-153
2025
Mo I Rana
Varamedlem
7 462
2 711
2025
Mo I Rana
Varamedlem
7 613
1 938
2025
Mo I Rana
Varamedlem
6 356
2 268
2025
Mo I Rana
Styreleder
39 650
9 766
2025
Mo I Rana
Varamedlem
685
-95
2025
Mo I Rana
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
7 575
Resultat:
-2 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
14 227
Resultat:
80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
1 161
Resultat:
-931
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
4 783
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
7 048
Resultat:
2 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 032
Resultat:
17 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
3 035
Resultat:
1 062
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
9 214
Resultat:
-489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
15 444
Resultat:
4 270
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
7 462
Resultat:
2 711
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
7 613
Resultat:
1 938
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
6 356
Resultat:
2 268
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
39 650
Resultat:
9 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
685
Resultat:
-95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
7.00 %
1 032
17 730
2025
Mo I Rana
Eierskap
Hho - Gruppen As
Prosent:
7.00 %
Driftsinntekter:
1 032
Resultat:
17 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana

Forbindelser

Mann
15 forbindelser
+
Mann
10 forbindelser
+
Kvinne
10 forbindelser
+
Mann
15 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 15
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 15
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
685
-95
2025
Mo I Rana
100.00%
7 575
-2 229
2025
Mo I Rana
100.00%
7 114
-1 906
2025
Hagan
100.00%
14 227
80
2025
Mo I Rana
100.00%
1 161
-931
2025
Mo I Rana
100.00%
1 395
-3 015
2025
Mo I Rana
100.00%
4 783
-52
2025
Mo I Rana
100.00%
7 048
2 766
2025
Mo I Rana
100.00%
6
-374
2025
Mo I Rana
100.00%
3 035
1 062
2025
Mo I Rana
100.00%
381
-134
2025
Mo I Rana
100.00%
9 214
-489
2025
Mo I Rana
100.00%
4 562
-3 622
2025
Mo I Rana
100.00%
15 444
4 270
2025
Mo I Rana
100.00%
125
-153
2025
Mo I Rana
100.00%
7 462
2 711
2025
Mo I Rana
100.00%
7 613
1 938
2025
Mo I Rana
100.00%
6 356
2 268
2025
Mo I Rana
100.00%
39 650
9 766
2025
Mo I Rana
57.05%
1 995
-749
2025
Mo I Rana
52.00%
13 960
-170
2025
Mo I Rana
3.45%
4 130
412
2025
Mo I Rana
2.78%
5 052
0
2025
Mo I Rana
Åga Verket As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
685
Resultat:
-95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Bygg - Marketing AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 575
Resultat:
-2 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Byporten Elektromarked AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 114
Resultat:
-1 906
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Byporten Mo I Rana AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 227
Resultat:
80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Byporten Møbel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 161
Resultat:
-931
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Fjordgården Mo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 395
Resultat:
-3 015
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Fjordgården Mo Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 783
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Havnesenteret AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 048
Resultat:
2 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Hho Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Horvnes Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 035
Resultat:
1 062
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Høvleriveien 11 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
381
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
K2 Mo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 214
Resultat:
-489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
K2 Mo Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 562
Resultat:
-3 622
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Moskjæran Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 444
Resultat:
4 270
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Motorhuset Rana As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rana Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 462
Resultat:
2 711
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrumaksen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 613
Resultat:
1 938
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Snekkerfabrikken Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 356
Resultat:
2 268
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Stik Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 650
Resultat:
9 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarfakta AS
Prosent:
57.05
Driftsinntekter:
1 995
Resultat:
-749
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Summ AS
Prosent:
52.00
Driftsinntekter:
13 960
Resultat:
-170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Fageråsbakkene As
Prosent:
3.45
Driftsinntekter:
4 130
Resultat:
412
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
2.78
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana