Per Herman Isachsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1953 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1953 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Fagernes
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Fagernes
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Fagernes
Styremedlem
Fagernes
Styremedlem
23 019
749
2025
Fagernes
Styremedlem
0
3 299
2025
Fagernes
Styreleder
407
840
2025
Fagernes
Styremedlem
27 218
1 376
2025
Beitostølen
Styremedlem
9 320
202
2025
Tyinkrysset
Styremedlem
20 388
1 459
2025
Geilo
Styremedlem
18 474
372
2025
Gol
Styremedlem
16 673
1 103
2025
Leira I Valdres
Styremedlem
9 450
539
2025
Røn
Styreleder
Fagernes
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Fagernes
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Fagernes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
23 019
Resultat:
749
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 299
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
407
Resultat:
840
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
15
Driftsinntekter:
27 218
Resultat:
1 376
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
9 320
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tyinkrysset
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
20 388
Resultat:
1 459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
18 474
Resultat:
372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
16 673
Resultat:
1 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
9 450
Resultat:
539
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røn
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Fagernes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
407
840
2025
Fagernes
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gullsmedvegen 2 As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
407
Resultat:
840
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
8 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
8 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
9 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
8 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 9
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 9
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
23 019
749
2025
Fagernes
100.00%
27 218
1 376
2025
Beitostølen
100.00%
9 320
202
2025
Tyinkrysset
100.00%
20 388
1 459
2025
Geilo
100.00%
18 474
372
2025
Gol
100.00%
16 673
1 103
2025
Leira I Valdres
100.00%
9 450
539
2025
Røn
50.00%
5 648
1 541
2025
Beitostølen
50.00%
1 358
-210
2025
Tyinkrysset
48.60%
0
3 299
2025
Fagernes
Fagernes Sportsforretning As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 019
Resultat:
749
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Intersport Beitostølen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
27 218
Resultat:
1 376
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Intersport Filefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 320
Resultat:
202
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tyinkrysset
Intersport Geilo AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
20 388
Resultat:
1 459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Intersport Gol As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 474
Resultat:
372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Intersport Leira Valdres As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 673
Resultat:
1 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Intersport Vaset As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 450
Resultat:
539
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røn
Beitostølen Sportsutleie As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
5 648
Resultat:
1 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Tyin Filefjell Sportsutleie As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 358
Resultat:
-210
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tyinkrysset
Fjellkjeden As
Prosent:
48.60
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 299
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes