Simo Harri Lappalainen

Ikon av en person
Mann ( f. 1952 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1952 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
33 986
586
2025
Inderøy
Varamedlem
2 344
2 834
2025
Verdal
Styremedlem
1 785
1 078
2025
Verdal
Styreleder
0
-396
2025
Verdal
Styremedlem
58 424
4 568
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
17
Driftsinntekter:
33 986
Resultat:
586
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
2 344
Resultat:
2 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 785
Resultat:
1 078
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
58 424
Resultat:
4 568
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
388
-155 109
2025
Oslo
0.00 %
17 859
865 772
2025
Oslo
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
88 187
-1 136 286
2025
Ålesund
0.00 %
97 033
-2 127 989
2025
Oslo
0.00 %
258 812
208 865
2025
Billingstad
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
20.00 %
0
-396
2025
Verdal
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
2 535
89 981
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aqualis Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
388
Resultat:
-155 109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bonheur ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
17 859
Resultat:
865 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hexagon Composites ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
88 187
Resultat:
-1 136 286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Hexagon Purus Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
97 033
Resultat:
-2 127 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kitron ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
258 812
Resultat:
208 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Meritare AS
Prosent:
20.00 %
Resultat:
-396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Otello Corporation Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 535
Resultat:
89 981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
392 766
138 850
2025
Bergen
100.00%
106 427
26 537
2025
Bergen
100.00%
1 269
-33
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
94.00%
103
-200
2025
Bergen
50.00%
1 785
1 078
2025
Verdal
45.00%
1 308
175
2025
Bergen
19.92%
33 986
586
2025
Inderøy
3.95%
0
7 036
2025
Vanvikan
2.83%
Vanvikan
0.73%
0
-534
2025
Bergen
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392 766
Resultat:
138 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 427
Resultat:
26 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 269
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
103
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Lafopa Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 785
Resultat:
1 078
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
1 308
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Jule Industrier As
Prosent:
19.92
Driftsinntekter:
33 986
Resultat:
586
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Leksvik Industriell Vekst Holding AS
Prosent:
3.95
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanvikan
Fi Gruppen As
Prosent:
2.83
Poststed:
Vanvikan
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker