Svein Skibenes

Ikon av en person
Mann ( f. 1951 )
Ikon av en person

18 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1951 )
Ikon av en person

18 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
153
2025
Måløy
Daglig leder
6 810
809
2025
Måløy
Daglig leder
633
3 258
2025
Måløy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
6 810
Resultat:
809
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
633
Resultat:
3 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
4 048
2 240
2025
Ålesund
Styremedlem
2 285
549
2025
Måløy
Styreleder
6
2 830
2025
Måløy
Varamedlem
167
-22
2025
Måløy
Styreleder
10 798
741
2025
Måløy
Styreleder
38 087
3 189
2025
Måløy
Styreleder
693
10
2025
Måløy
Styreleder
2 525
601
2025
Måløy
Styreleder
0
153
2025
Måløy
Styremedlem
1 026 712
14 893
2025
Måløy
Styreleder
6 810
809
2025
Måløy
Varamedlem
73 658
20 498
2025
Måløy
Styremedlem
0
258 960
2025
Bergen
Varamedlem
0
1 419
2025
Bergen
Styreleder
633
3 258
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 048
Resultat:
2 240
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 285
Resultat:
549
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6
Resultat:
2 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
167
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
10 798
Resultat:
741
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
23
Driftsinntekter:
38 087
Resultat:
3 189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
693
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 525
Resultat:
601
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
23
Driftsinntekter:
1 026 712
Resultat:
14 893
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
6 810
Resultat:
809
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
73 658
Resultat:
20 498
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
258 960
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
1 419
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
633
Resultat:
3 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
2.00 %
750
70
2025
Måløy
52.00 %
633
3 258
2025
Måløy
Eierskap
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
2.00 %
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Skibenes & Søn As
Prosent:
52.00 %
Driftsinntekter:
633
Resultat:
3 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
6 312
2025
Måløy
100.00%
0
-8
2025
Måløy
100.00%
4 103
144
2025
Måløy
100.00%
0
153
2025
Måløy
100.00%
2 650
2 578
2025
Måløy
100.00%
0
-6
2025
Måløy
90.10%
38 087
3 189
2025
Måløy
80.20%
10 798
741
2025
Måløy
51.00%
6
2 830
2025
Måløy
50.00%
0
-11
2025
Måløy
50.00%
693
10
2025
Måløy
50.00%
2 525
601
2025
Måløy
50.00%
0
-8
2025
Måløy
50.00%
6 810
809
2025
Måløy
48.00%
0
-366
2025
Måløy
30.00%
750
70
2025
Måløy
23.33%
0
-636
2025
Måløy
18.55%
1 026 712
14 893
2025
Måløy
12.00%
0
0
2025
Måløy
10.37%
0
-10
2025
Måløy
5.88%
902
17
2025
Deknepollen
5.19%
24 281
1 212
2025
Måløy
5.00%
1 664 601
15 005
2025
Måløy
4.04%
0
-10
2025
Måløy
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
1.77%
68 067
8 144
2025
Måløy
0.07%
20
-243
2025
Svelgen
0.02%
1 723 163
982 617
2025
Førde
0.00%
620 891
8 867
2025
Trondheim
Fjord Marin AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
6 312
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Havneservice As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Tours As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 103
Resultat:
144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Mar Invest AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
153
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Mhservice Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 650
Resultat:
2 578
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Mørebunkers As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Fjord Shipping AS
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
38 087
Resultat:
3 189
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Fjord Services As
Prosent:
80.20
Driftsinntekter:
10 798
Resultat:
741
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Fjord Marin Invest AS
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
6
Resultat:
2 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Coastline Property As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Fjordhytta As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
693
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Gate 1 Måløy Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
2 525
Resultat:
601
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Gjøsund Bunkersanlegg As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Eiendomsutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 810
Resultat:
809
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Nordfjordbadet As
Prosent:
48.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-366
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Vekst Fiber As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Vyrd As
Prosent:
23.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Mhservice As
Prosent:
18.55
Driftsinntekter:
1 026 712
Resultat:
14 893
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Innovatitt As
Prosent:
12.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Seevia Holding As
Prosent:
10.37
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Maritime Group As
Prosent:
5.88
Driftsinntekter:
902
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Måløy Adventure As
Prosent:
5.19
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Star Seafood As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
1 664 601
Resultat:
15 005
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
4.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Whereby As
Prosent:
1.77
Driftsinntekter:
68 067
Resultat:
8 144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svelgen
Sparebank 1 Sogn Og Fjordane
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
1 723 163
Resultat:
982 617
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim