Einar Harboe

Ikon av en person
Mann ( f. 1950 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1950 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
224
935
2025
Jar
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
224
Resultat:
935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
5 794
213
2025
Oslo
Styreleder
0
-13
2025
Jar
Styremedlem
224
935
2025
Jar
Styremedlem
181
11
2025
Oslo
Styremedlem
18 703
11 656
2025
Stabekk
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 794
Resultat:
213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
224
Resultat:
935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
181
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
18 703
Resultat:
11 656
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
17 859
865 772
2025
Oslo
100.00 %
0
-13
2025
Jar
Eierskap
Bonheur ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
17 859
Resultat:
865 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Einar Harboe As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar

Forbindelser

+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
39.22%
224
935
2025
Jar
Prokurs As
Prosent:
39.22
Driftsinntekter:
224
Resultat:
935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jar