Egil Thomsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1949 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1949 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
11 895
-9 065
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
11 895
Resultat:
-9 065
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.14 %
0
-28 518
2025
Oslo
0.11 %
0
-4 648
2025
Oslo
0.38 %
0
424
2025
Oslo
Eierskap
Global Private Equity I AS
Prosent:
0.14 %
Resultat:
-28 518
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Global Private Equity Ii AS
Prosent:
0.11 %
Resultat:
-4 648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Optimum Private Equity 2020 As
Prosent:
0.38 %
Resultat:
424
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Christian Tønnevold's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Egil Thomsen's roller
Styremedlem
11 895
-9 065
2025
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Jenny Linn Torgersen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Egil Thomsen's roller
Styremedlem
11 895
-9 065
2025
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Svein Dybdahl's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Egil Thomsen's roller
Styremedlem
11 895
-9 065
2025
Styreleder
-
Tony Kai Rafael Helles's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Egil Thomsen's roller
Styremedlem
11 895
-9 065
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Christian's rolle:
Styremedlem
Egil's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jenny's rolle:
Styremedlem
Egil's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Svein's rolle:
Styremedlem
Egil's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tony's rolle:
Styremedlem
Egil's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
35.28%
6 664
-4 671
2025
Stabekk
18.03%
1 646
-489
2025
Stabekk
Andvari Capital Ii As
Prosent:
35.28
Driftsinntekter:
6 664
Resultat:
-4 671
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Andvari Capital Iii As
Prosent:
18.03
Driftsinntekter:
1 646
Resultat:
-489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk