Sturla Sand

Ikon av en person
Mann ( f. 1948 )
Ikon av en person

18 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1948 )
Ikon av en person

18 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
4 088
408
2025
Tananger
Daglig leder
120
21 129
2025
Tananger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 088
Resultat:
408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
120
Resultat:
21 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
233 837
35 920
2025
Brønnøysund
Styreleder
1 049 699
305 673
2025
Tau
Styreleder
39 230
37 776
2025
Tau
Styreleder
28 902
4 644
2025
Tau
Styreleder
871
496
2025
Tananger
Styreleder
5 305
2 466
2025
Tananger
Styremedlem
14 244
1 198
2025
Tananger
Styremedlem
5 558
16 583
2025
Tananger
Varamedlem
8 534
1 635
2025
Tananger
Styreleder
4 126
-527
2025
Tananger
Styremedlem
4 088
408
2025
Tananger
Styreleder
0
2 298
2025
Tananger
Styremedlem
7 726
3 052
2025
Tananger
Styreleder
120
21 129
2025
Tananger
Styreleder
0
2 248
2025
Tananger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
43
Driftsinntekter:
233 837
Resultat:
35 920
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brønnøysund
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
225
Driftsinntekter:
1 049 699
Resultat:
305 673
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
39 230
Resultat:
37 776
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
28 902
Resultat:
4 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
871
Resultat:
496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
5 305
Resultat:
2 466
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
14 244
Resultat:
1 198
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tau
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 558
Resultat:
16 583
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
8 534
Resultat:
1 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 126
Resultat:
-527
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 088
Resultat:
408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 298
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
7 726
Resultat:
3 052
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
120
Resultat:
21 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
2 248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
120
21 129
2025
Tananger
Eierskap
Tananger Holding As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
120
Resultat:
21 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
8 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
8 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
254
254
2025
Brønnøysund
100.00%
0
226
2025
Brønnøysund
100.00%
46 740
44 867
2025
Oslo
100.00%
3 400
104 207
2025
Oslo
100.00%
11 271
390 526
2025
Oslo
100.00%
0
247
2025
Oslo
100.00%
871
496
2025
Tananger
100.00%
5 305
2 466
2025
Tananger
100.00%
14 244
1 198
2025
Tananger
100.00%
4 126
-527
2025
Tananger
100.00%
4 088
408
2025
Tananger
100.00%
0
-1
2025
Kristiansand S
100.00%
0
-10 845
2025
Kristiansand S
100.00%
1 272
-6 355
2025
Oslo
100.00%
7 726
3 052
2025
Tananger
100.00%
65 435
14 563
2025
Tananger
100.00%
305 981
64 469
2025
Vestby
90.10%
108 953
-44 845
2025
Kristiansand S
70.00%
250
-16 866
2025
Tananger
67.00%
103 857
23 532
2025
Kristiansand S
65.00%
19 632
1 001
2025
Tananger
60.69%
Tau
56.22%
0
0
2025
Tau
55.92%
39 230
37 776
2025
Tau
51.42%
8 534
1 635
2025
Tananger
50.50%
10
-194
2025
Tananger
38.96%
252
-6 894
2025
Tananger
38.91%
517
-3 038
2025
Trondheim
36.87%
5 558
16 583
2025
Tananger
30.90%
0
0
2025
Tananger
27.22%
3 369
-2 622
2025
Molde
26.00%
233 837
35 920
2025
Brønnøysund
23.97%
256 348
36 250
2025
Tananger
8.66%
6 938
25 889
2025
Kristiansand S
5.48%
52 346
4 599
2025
Oslo
0.21%
0
-59 982
2025
Oslo
0.07%
610 431
153 725
2025
Oslo
0.06%
6 616
-166 001
2025
Oslo
0.02%
4 285
-66 026
2025
Oslo
Akva Design Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
254
Resultat:
254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brønnøysund
Akvafuture Bc As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brønnøysund
Captiva Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
46 740
Resultat:
44 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cloudberry Develop As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 400
Resultat:
104 207
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cloudberry Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 271
Resultat:
390 526
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cloudberry Production Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energiveien 14B As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
871
Resultat:
496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Energiveien 6-8 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 305
Resultat:
2 466
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Est Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 244
Resultat:
1 198
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Luramyrveien 25 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 126
Resultat:
-527
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Luramyrveien 29 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 088
Resultat:
408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Nekkar Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Nekkar Skywalker Onshore As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10 845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Next Biometrics AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 272
Resultat:
-6 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Risavika Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 726
Resultat:
3 052
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Robust Rental As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 435
Resultat:
14 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Syncrolift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
305 981
Resultat:
64 469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby
Techano Oceanlift As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
108 953
Resultat:
-44 845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Subsea Solutions As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
250
Resultat:
-16 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Globetech As
Prosent:
67.00
Driftsinntekter:
103 857
Resultat:
23 532
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Habu Solutions As
Prosent:
65.00
Driftsinntekter:
19 632
Resultat:
1 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Fiskåvegen 1 As
Prosent:
60.69
Poststed:
Tau
Comrod Holding As
Prosent:
56.22
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Comrod Communication As
Prosent:
55.92
Driftsinntekter:
39 230
Resultat:
37 776
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Habu Sampling As
Prosent:
51.42
Driftsinntekter:
8 534
Resultat:
1 635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Steinkopf Medical As
Prosent:
50.50
Driftsinntekter:
10
Resultat:
-194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Enedria As
Prosent:
38.96
Driftsinntekter:
252
Resultat:
-6 894
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Fiizk As
Prosent:
38.91
Driftsinntekter:
517
Resultat:
-3 038
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Habu Holding As
Prosent:
36.87
Driftsinntekter:
5 558
Resultat:
16 583
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Mito Holding As
Prosent:
30.90
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Norinsect Holding As
Prosent:
27.22
Driftsinntekter:
3 369
Resultat:
-2 622
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Akvafuture As
Prosent:
26.00
Driftsinntekter:
233 837
Resultat:
35 920
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brønnøysund
Dwellop As
Prosent:
23.97
Driftsinntekter:
256 348
Resultat:
36 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Nekkar Asa
Prosent:
8.66
Driftsinntekter:
6 938
Resultat:
25 889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Okida Finans As
Prosent:
5.48
Driftsinntekter:
52 346
Resultat:
4 599
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lytix Biopharma Asa
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-59 982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Instabank Asa
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
610 431
Resultat:
153 725
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Next Biometrics Group Asa
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
6 616
Resultat:
-166 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cloudberry Clean Energy Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
4 285
Resultat:
-66 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo