Ole Jørgen Magistad

Ikon av en person
Mann ( f. 1946 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1946 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-51
2025
Lomen
Innehaver
Lomen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-51
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Lomen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
36
-46
2025
Lomen
Styreleder
298
-133
2025
Lomen
Styreleder
0
-4
2025
Lomen
Styreleder
0
-51
2025
Lomen
Styremedlem
119
-32
2025
Lomen
Styremedlem
Lomen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
36
Resultat:
-46
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
298
Resultat:
-133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-51
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Ryfoss
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
119
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lomen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
52.00 %
0
-4
2025
Lomen
100.00 %
0
-51
2025
Lomen
Eierskap
Magistad Holding As
Prosent:
52.00 %
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Ojm AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-51
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
12 052
37
2025
Fagernes
100.00%
14 681
-4 705
2025
Fagernes
100.00%
54 705
4 738
2025
Fagernes
100.00%
0
-10
2025
Fagernes
100.00%
36
-46
2025
Lomen
100.00%
298
-133
2025
Lomen
100.00%
0
-17
2025
Fagernes
100.00%
13 564
478
2025
Fagernes
50.00%
119
-32
2025
Lomen
16.67%
3 756
1 014
2025
Fagernes
12.89%
53 679
4 855
2025
Fagernes
12.14%
5 069
1 430
2025
Fagernes
5.07%
20 516
1 639
2025
Oslo
2.15%
7 319
-2 993
2025
Røn
2.08%
1 629
245
2025
Gol
1.64%
10 570
263
2025
Fagernes
Fagernes Verkstedsenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 052
Resultat:
37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Jvb Travel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 681
Resultat:
-4 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Jvb Tur AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
54 705
Resultat:
4 738
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Jvb Vang As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Lomen Auto As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
36
Resultat:
-46
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Magistad Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
298
Resultat:
-133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Stasjonsbyen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Valdres Transport As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 564
Resultat:
478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Syndin Panorama As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
119
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lomen
Fagernes Skysstasjon AS
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
3 756
Resultat:
1 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
As Jotunheimen Og Valdresruten Bilselskap
Prosent:
12.89
Driftsinntekter:
53 679
Resultat:
4 855
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Jvb Eiendom AS
Prosent:
12.14
Driftsinntekter:
5 069
Resultat:
1 430
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Nor-Way Bussekspress AS
Prosent:
5.07
Driftsinntekter:
20 516
Resultat:
1 639
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vaset Utbyggingsselskap AS
Prosent:
2.15
Driftsinntekter:
7 319
Resultat:
-2 993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røn
Gol Skysstasjon AS
Prosent:
2.08
Driftsinntekter:
1 629
Resultat:
245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Valdres Næringshage As
Prosent:
1.64
Driftsinntekter:
10 570
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes