Tronn Lervik

Ikon av en person
Mann ( f. 1944 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1944 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-10 717
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-10 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
115 744
1 581
2025
Eidsvoll
Styremedlem
106
3
2025
Stabekk
Styremedlem
0
-2
2025
Stabekk
Styreleder
0
-10 717
2025
Oslo
Styremedlem
995
52
2025
Oslo
Styremedlem
222
164
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
60
Driftsinntekter:
115 744
Resultat:
1 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsvoll
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
106
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-10 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
995
Resultat:
52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
222
Resultat:
164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
99 000
939 000
2025
Oslo
10.00 %
0
-10 717
2025
Oslo
33.33 %
222
164
2025
Oslo
Eierskap
Atea ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
99 000
Resultat:
939 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Molver AS
Prosent:
10.00 %
Resultat:
-10 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odins Gate 6 Holding As
Prosent:
33.33 %
Driftsinntekter:
222
Resultat:
164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 858
-3 247
2025
Ørsta
100.00%
0
-17
2025
Ørsta
100.00%
0
-14
2025
Ørsta
100.00%
141 779
-118 940
2025
Oslo
100.00%
115 744
1 581
2025
Eidsvoll
100.00%
366
-1 043
2025
Oslo
100.00%
0
-33
2025
Oslo
100.00%
0
-1 463
2025
Oslo
100.00%
0
-3 258
2025
Oslo
100.00%
0
-17
2025
Ørsta
100.00%
355
-11 364
2025
Oslo
100.00%
14 355
-8 550
2025
Oslo
100.00%
4 983
1 149
2025
Oslo
89.85%
19 908
-2 636
2025
Lierstranda
65.84%
1 060
-28 554
2025
Lysaker
59.16%
14 912
-42 798
2025
Nesttun
15.88%
29 108
1 501
2025
Oslo
14.65%
123
-2 667
2024
Oslo
10.65%
0
243
2025
Drammen
9.56%
0
-46
2025
Oslo
8.64%
31 866
-8 541
2025
Oslo
8.53%
25 972
-18 396
2025
Oslo
8.44%
32 160
-54 950
2024
Stavanger
6.81%
0
-2 851
2025
Sandnes
4.36%
240 916
68 168
2025
Oslo
2.12%
123 622
-31 705
2025
Oslo
2.09%
21 172
-11 413
2025
Oslo
1.21%
0
-7 930
2025
Trondheim
1.12%
0
-2 802
2025
Oslo
1.11%
0
-1 857
2025
Oslo
1.03%
0
1 215
2025
Oslo
0.81%
0
-7 226
2025
Oslo
0.74%
0
-80
2025
Oslo
0.46%
80
-75 173
2025
Oslo
0.28%
2 182
-1 252
2025
Oslo
0.10%
0
-8 772
2025
Brekstad
0.09%
8 424
1 907
2025
Lepsøy
0.06%
39 568
2 405
2025
Oslo
0.02%
40 765
-42 636
2025
Ørsta
Arctic Algae As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 858
Resultat:
-3 247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Arctic Biopharma As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Arctic Nutrition As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Attensi AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
141 779
Resultat:
-118 940
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eidel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
115 744
Resultat:
1 581
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsvoll
Hystorsys As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
366
Resultat:
-1 043
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pre China Dcg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 463
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pre China Hcv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Romega As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355
Resultat:
-11 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 355
Resultat:
-8 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 983
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mosshydro As
Prosent:
89.85
Driftsinntekter:
19 908
Resultat:
-2 636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Wavetrain Systems AS
Prosent:
65.84
Driftsinntekter:
1 060
Resultat:
-28 554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Hammertech AS
Prosent:
59.16
Driftsinntekter:
14 912
Resultat:
-42 798
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Fusetools As
Prosent:
15.88
Driftsinntekter:
29 108
Resultat:
1 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prokarimi As
Prosent:
14.65
Driftsinntekter:
123
Resultat:
-2 667
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Northern.Tech Holding As
Prosent:
10.65
Driftsinntekter:
0
Resultat:
243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Sanity Holding As
Prosent:
9.56
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-46
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Xeneta As
Prosent:
8.64
Driftsinntekter:
31 866
Resultat:
-8 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Grunt As
Prosent:
8.53
Driftsinntekter:
25 972
Resultat:
-18 396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Shoreline As
Prosent:
8.44
Driftsinntekter:
32 160
Resultat:
-54 950
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Berlin Topco As
Prosent:
6.81
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 851
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Aprila Bank Asa
Prosent:
4.36
Driftsinntekter:
240 916
Resultat:
68 168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Security Group As
Prosent:
2.12
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Genetic Analysis AS
Prosent:
2.09
Driftsinntekter:
21 172
Resultat:
-11 413
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Glucoset As
Prosent:
1.21
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Alliance Venture Spring As
Prosent:
1.12
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 802
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pre China Private Equity I AS
Prosent:
1.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 857
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pre China & Asia Private Equity AS
Prosent:
1.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pre China Private Equity Ii AS
Prosent:
0.81
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Attensi Holding As
Prosent:
0.74
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Technology Group As
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-75 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eventum Norge As
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
2 182
Resultat:
-1 252
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Apim Therapeutics AS
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brekstad
Wellmend As
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
8 424
Resultat:
1 907
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lepsøy
Lyn 1896 As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
39 568
Resultat:
2 405
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arctic Bioscience As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
40 765
Resultat:
-42 636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta