Rune Moen

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1982 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
3 348
77
2025
Vinstra
Daglig leder
39 635
3 362
2025
Vinstra
Daglig leder
14 778
1 585
2025
Vinstra
Daglig leder
0
696
2025
Vinstra
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
3 348
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
39 635
Resultat:
3 362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
14 778
Resultat:
1 585
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Vinstra
Styremedlem
6 099
2 965
2025
Otta
Styreleder
3 348
77
2025
Vinstra
Styreleder
2 157
-412
2025
Sør-Fron
Styreleder
56
36
2025
Vinstra
Styreleder
39 635
3 362
2025
Vinstra
Styreleder
14 778
1 585
2025
Vinstra
Styreleder
0
696
2025
Vinstra
Styremedlem
0
-440
2025
Otta
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
6 099
Resultat:
2 965
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Otta
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
3 348
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
2 157
Resultat:
-412
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sør-Fron
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
56
Resultat:
36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
39 635
Resultat:
3 362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
14 778
Resultat:
1 585
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styreleder
Resultat:
696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Otta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
696
2025
Vinstra
Eierskap
Rune Moen Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 099
2 965
2025
Otta
100.00%
56
36
2025
Vinstra
65.00%
3 348
77
2025
Vinstra
50.00%
0
-440
2025
Otta
34.00%
14 778
1 585
2025
Vinstra
33.33%
2 157
-412
2025
Sør-Fron
33.33%
39 635
3 362
2025
Vinstra
Grandgården As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 099
Resultat:
2 965
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Otta
Noamo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
56
Resultat:
36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Isobygg Innlandet As
Prosent:
65.00
Driftsinntekter:
3 348
Resultat:
77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Srco As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Otta
Rmbb Eiendomsutvikling As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
14 778
Resultat:
1 585
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Lia Treindustri As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
2 157
Resultat:
-412
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sør-Fron
Rm Bygg & Betong As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
39 635
Resultat:
3 362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra