Lars Einar Intelhus

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Hemsedal
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hemsedal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Hemsedal
Styremedlem
Hemsedal
Styreleder
Hemsedal
Styreleder
Hemsedal
Styreleder
0
-165
2025
Hemsedal
Styreleder
Hemsedal
Styremedlem
Hemsedal
Styremedlem
Torpo
Varamedlem
Hemsedal
Styremedlem
19 991
-468
2025
Hemsedal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
9
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Torpo
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Hemsedal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
19 991
Resultat:
-468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
16.67 %
2 386
1 181
2025
Hemsedal
0.83 %
934
620
2025
Hemsedal
100.00 %
0
-165
2025
Hemsedal
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
124 000
1 677 000
2025
Oslo
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Hemsedal Hytte- Og Feriepark AS
Prosent:
16.67 %
Driftsinntekter:
2 386
Resultat:
1 181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Hemsedalsbruket AS
Prosent:
0.83 %
Driftsinntekter:
934
Resultat:
620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Intelhus Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Veidekke ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
124 000
Resultat:
1 677 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
19 991
-468
2025
Hemsedal
41.00%
3 676
328
2025
Hemsedal
33.33%
7 211
102
2025
Hemsedal
10.00%
0
230
2025
Hemsedal
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Totalbygg Hemsedal As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
19 991
Resultat:
-468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Hemsedal Meieri AS
Prosent:
41.00
Driftsinntekter:
3 676
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Fridalen Boligutvikling As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
7 211
Resultat:
102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Totalbygg Hallingdal As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hemsedal
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker