Linn-Cecilie Linnemann

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1978 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1978 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 852
596
2025
Nesoddtangen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 852
Resultat:
596
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesoddtangen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Oslo
Styremedlem
0
-11
2025
Tønsberg
Styremedlem
202 552
-17 437
2025
Seimsfoss
Styreleder
2 852
596
2025
Nesoddtangen
Styremedlem
0
-14
2025
Nesoddtangen
Styremedlem
1 976
-159 094
2025
Tønsberg
Styremedlem
59 819
114
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
202 552
Resultat:
-17 437
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Seimsfoss
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 852
Resultat:
596
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesoddtangen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesoddtangen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 976
Resultat:
-159 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
59 819
Resultat:
114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
2 852
596
2025
Nesoddtangen
7.42 %
288
-966
2025
Lysaker
Eierskap
Linnemann Holding As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
2 852
Resultat:
596
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesoddtangen
She Community As
Prosent:
7.42 %
Driftsinntekter:
288
Resultat:
-966
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
68.00%
1 186
-2 631
2025
Oslo
49.00%
4 792
-1 984
2025
Oslo
33.33%
0
-14
2025
Nesoddtangen
25.00%
1 440
-4 076
2023
Oslo
13.67%
0
-29
2025
Molde
12.00%
59 819
114
2025
Oslo
5.26%
0
-9
2025
Oslo
3.95%
3 766
85
2025
Batnfjordsøra
2.73%
5 927
-4 309
2025
Oslo
1.71%
14 233
-6 623
2025
Oslo
1.70%
2 252
-18 551
2025
Trondheim
1.55%
1 398
-1 357
2025
Oslo
0.46%
0
-8 891
2025
Oslo
0.26%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
0.26%
25 965
-2 171
2025
Oslo
0.25%
0
-3 682
2025
Oslo
0.24%
1 589
-5 757
2025
Årnes
0.21%
272
-13 016
2025
Oslo
0.08%
0
-7 669
2025
Oslo
0.00%
0
-139 426
2025
Oslo
0.00%
4 141 000
394 000
2025
Oslo
Release Solar As
Prosent:
68.00
Driftsinntekter:
1 186
Resultat:
-2 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
She Conference As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
4 792
Resultat:
-1 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
North Venture As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesoddtangen
Kube Energy As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 440
Resultat:
-4 076
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Oslo
Gildebu As
Prosent:
13.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Stem Agency As
Prosent:
12.00
Driftsinntekter:
59 819
Resultat:
114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Learnlink Invest 1 As
Prosent:
5.26
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Visonomic As
Prosent:
3.95
Driftsinntekter:
3 766
Resultat:
85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Batnfjordsøra
Whee! As
Prosent:
2.73
Driftsinntekter:
5 927
Resultat:
-4 309
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Over Easy Solar As
Prosent:
1.71
Driftsinntekter:
14 233
Resultat:
-6 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zeabuz As
Prosent:
1.70
Driftsinntekter:
2 252
Resultat:
-18 551
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Iconfirm As
Prosent:
1.55
Driftsinntekter:
1 398
Resultat:
-1 357
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Indyriot Holding As
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8 891
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hyrex As
Prosent:
0.26
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Northern Playground As
Prosent:
0.26
Driftsinntekter:
25 965
Resultat:
-2 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Katapult Climate Fund 3 As
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 682
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vignita As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
1 589
Resultat:
-5 757
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årnes
Startuplab Founders Fund Iii As
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Katapult Seed Fund 1 As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 669
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Link Mobility Group Holding Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-139 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Scatec Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo