Eyolf Bakke-Erichsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

20 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

20 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-6
2025
Stavanger
Daglig leder
0
-12
2025
Stavanger
Daglig leder
660
662
2025
Stavanger
Daglig leder
0
-7
2025
Stavanger
Daglig leder
3 581
-6
2025
Stavanger
Daglig leder
0
-18
2025
Stavanger
Daglig leder
69
235
2025
Stavanger
Daglig leder
170
-31
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
660
Resultat:
662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
3 581
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
69
Resultat:
235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
170
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-6
2025
Stavanger
Styreleder
0
-12
2025
Stavanger
Styreleder
0
-7
2025
Stavanger
Styreleder
14 036
4 146
2025
Porsgrunn
Styreleder
660
662
2025
Stavanger
Styremedlem
0
-7
2025
Stavanger
Styremedlem
985
-341
2025
Stavanger
Styreleder
3 581
-6
2025
Stavanger
Styremedlem
0
-18
2025
Stavanger
Styreleder
69
235
2025
Stavanger
Styremedlem
Stavanger
Styreleder
170
-31
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
14 036
Resultat:
4 146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
660
Resultat:
662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
985
Resultat:
-341
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
3 581
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
69
Resultat:
235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
170
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
0
-22 766
2025
Oslo
1.82 %
0
-18
2025
Stavanger
100.00 %
69
235
2025
Stavanger
Eierskap
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Panoro Energy ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-22 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safetemp As
Prosent:
1.82 %
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Stavanger Vekst As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
69
Resultat:
235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
170
-31
2025
Stavanger
50.00%
3 581
-6
2025
Stavanger
49.90%
14 036
4 146
2025
Porsgrunn
34.04%
0
-7
2025
Stavanger
33.33%
0
-6
2025
Stavanger
33.33%
0
-14
2025
Stavanger
33.33%
660
662
2025
Stavanger
18.18%
0
-18
2025
Stavanger
8.75%
0
-7
2025
Stavanger
8.01%
1 651
456
2025
Tananger
7.14%
985
-341
2025
Stavanger
4.55%
0
-12
2025
Stavanger
0.62%
1 670
-8 767
2025
Stavanger
0.50%
3 667
-2 332
2025
Stavanger
0.45%
6 089
-15 956
2025
Stavanger
0.34%
7 176
-3 319
2025
Oslo
0.23%
2 847
-10 070
2025
Sandnes
The Office Langesund As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
170
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pike Performance As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 581
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Industriuka As
Prosent:
49.90
Driftsinntekter:
14 036
Resultat:
4 146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Fidos Matkasse As
Prosent:
34.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Baker, Bon & Skrabe As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Black Phenix As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Industriuka Expo As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
660
Resultat:
662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Safetemp As
Prosent:
18.18
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Knud Holms Venture I As
Prosent:
8.75
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Centraflow As
Prosent:
8.01
Driftsinntekter:
1 651
Resultat:
456
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Knud Holmsgt. 5 Eiendom AS
Prosent:
7.14
Driftsinntekter:
985
Resultat:
-341
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Class Of '17 As
Prosent:
4.55
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Openhorizon As
Prosent:
0.62
Driftsinntekter:
1 670
Resultat:
-8 767
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nivel As
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
3 667
Resultat:
-2 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Installer As
Prosent:
0.45
Driftsinntekter:
6 089
Resultat:
-15 956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Spectrum Blue As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
7 176
Resultat:
-3 319
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fishency Innovation As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
2 847
Resultat:
-10 070
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes