Bård Farstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
13 266
-379
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
13 266
Resultat:
-379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Stathelle
Styremedlem
13 266
-379
2025
Skien
Styremedlem
1 786
-3 180
2025
Skien
Styremedlem
2 401
2 176
2025
Skien
Varamedlem
10 265
572
2025
Porsgrunn
Styremedlem
630
-866
2025
Skien
Styremedlem
6 193
4 623
2025
Skien
Styremedlem
0
-34
2025
Skien
Styremedlem
23
-348
2025
Skien
Styremedlem
8 958
259
2025
Skien
Styremedlem
0
-40
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Stathelle
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
13 266
Resultat:
-379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
1 786
Resultat:
-3 180
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 401
Resultat:
2 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
10 265
Resultat:
572
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
630
Resultat:
-866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 193
Resultat:
4 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
23
Resultat:
-348
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
8 958
Resultat:
259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
19.08 %
13 266
-379
2025
Skien
12.50 %
2 401
2 176
2025
Skien
Eierskap
Crystallize As
Prosent:
19.08 %
Driftsinntekter:
13 266
Resultat:
-379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Farstad Group As
Prosent:
12.50 %
Driftsinntekter:
2 401
Resultat:
2 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
10 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
7 384
407
2025
Skien
100.00%
0
-34
2025
Skien
100.00%
0
-34
2025
Skien
100.00%
0
-532
2025
Skien
100.00%
8 958
259
2025
Skien
100.00%
Porsgrunn
100.00%
0
-40
2025
Skien
84.72%
674
-1 832
2025
Skien
81.68%
808
-4 085
2025
Skien
68.18%
13 266
-379
2025
Skien
39.02%
6 193
4 623
2025
Skien
30.00%
Oslo
10.47%
2 700
-11 983
2025
Oslo
3.30%
32 482
1 900
2025
Oslo
Assetto As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 384
Resultat:
407
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
New Normal Property As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
New Normal Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Origami Paperworks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-532
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Snowball Digital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 958
Resultat:
259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Storgata 102 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Porsgrunn
Tilamork As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Dimension Four As
Prosent:
84.72
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-1 832
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Okay As
Prosent:
81.68
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 085
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Crystallize As
Prosent:
68.18
Driftsinntekter:
13 266
Resultat:
-379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
New Normal Group As
Prosent:
39.02
Driftsinntekter:
6 193
Resultat:
4 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Raifn As
Prosent:
30.00
Poststed:
Oslo
Cemit Group As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
2 700
Resultat:
-11 983
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bill Kill As
Prosent:
3.30
Driftsinntekter:
32 482
Resultat:
1 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo