Frank Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
7 397
-56
2025
Larvik
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
7 397
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
7 397
-56
2025
Larvik
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
7 397
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
5 000
76 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
75.00 %
7 397
-56
2025
Larvik
Eierskap
Akastor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 000
Resultat:
76 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Terje Larsen Vvs AS
Prosent:
75.00 %
Driftsinntekter:
7 397
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Ragnhild Synnøve Larsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Frank Larsen's roller
Varamedlem
7 397
-56
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ragnhild's rolle:
Varamedlem
Frank's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
5 358
699
2025
Lier
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
173 794
9 843
2025
Lier
61.84%
13 326
72
2025
Lier
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
24.51%
870 884
-695
2025
Lier
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Pimba As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 358
Resultat:
699
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rørhandelen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
173 794
Resultat:
9 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Maskinentreprenør1 As
Prosent:
61.84
Driftsinntekter:
13 326
Resultat:
72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rørkjøp As
Prosent:
24.51
Driftsinntekter:
870 884
Resultat:
-695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker