Bjørnar Hovi

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
31
2025
Beitostølen
Styremedlem
0
-40
2025
Beitostølen
Styremedlem
36 253
1 849
2025
Beitostølen
Styremedlem
5 676
178
2025
Heggenes
Styremedlem
109 989
-31 623
2025
Beitostølen
Styremedlem
5 648
1 541
2025
Beitostølen
Styremedlem
2 793
-172
2025
Beitostølen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
35
Driftsinntekter:
36 253
Resultat:
1 849
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
5 676
Resultat:
178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heggenes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
76
Driftsinntekter:
109 989
Resultat:
-31 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 648
Resultat:
1 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
2 793
Resultat:
-172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
-40
2025
Beitostølen
Eierskap
Beito Resort As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
109 989
-31 623
2025
Beitostølen
50.00%
1 325
-50 413
2025
Heggenes
50.00%
15 912
81
2025
Heggenes
50.00%
5 648
1 541
2025
Beitostølen
33.33%
2 793
-172
2025
Beitostølen
14.33%
112
-19
2025
Beitostølen
11.90%
6 838
1 105
2025
Beitostølen
11.11%
3 650
32
2025
Geilo
10.03%
36 253
1 849
2025
Beitostølen
10.00%
0
31
2025
Beitostølen
Beitostølen Resort As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
109 989
Resultat:
-31 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Beitostølen Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 325
Resultat:
-50 413
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heggenes
Beitostølen Invest Næring As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
15 912
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heggenes
Beitostølen Sportsutleie As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
5 648
Resultat:
1 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Spel As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
2 793
Resultat:
-172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Rjupesleppet As
Prosent:
14.33
Driftsinntekter:
112
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Beitostølen Aktiv & Skiskole As
Prosent:
11.90
Driftsinntekter:
6 838
Resultat:
1 105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Norway Home Of Skiing As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
3 650
Resultat:
32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Beitostølen Barcraft As
Prosent:
10.03
Driftsinntekter:
36 253
Resultat:
1 849
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen
Beito Barinvest As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Beitostølen