Endre Matre

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Ølensvåg
Kontaktperson
71-215 SCZECIN
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Kontaktperson
Poststed:
71-215 SCZECIN
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
32 920
-1 984
2025
Ølensvåg
Styreleder
9 128
-64
2025
Haugesund
Styreleder
4 266
2 316
2025
Ålesund
Styreleder
Ølensvåg
Varamedlem
23 286
2 428
2025
Ølensvåg
Varamedlem
18 118
-10 567
2025
Ølensvåg
Varamedlem
0
-206 376
2025
Ålesund
Varamedlem
0
25 185
2025
Ølensvåg
Varamedlem
223 481
26 378
2025
Nesnastranda
Varamedlem
443 977
32 143
2025
Haugesund
Styreleder
345 583
4 971
2025
Ølensvåg
Varamedlem
203 135
474
2025
Florø
Varamedlem
2 406 734
-49 235
2025
Ølensvåg
Styremedlem
1 561
296
2025
Ølensvåg
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
32 920
Resultat:
-1 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
9 128
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 266
Resultat:
2 316
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
23 286
Resultat:
2 428
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
18 118
Resultat:
-10 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-206 376
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
25 185
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
137
Driftsinntekter:
223 481
Resultat:
26 378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesnastranda
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
172
Driftsinntekter:
443 977
Resultat:
32 143
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
193
Driftsinntekter:
345 583
Resultat:
4 971
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
249
Driftsinntekter:
203 135
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Florø
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
422
Driftsinntekter:
2 406 734
Resultat:
-49 235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 561
Resultat:
296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
25 900
2025
Bømlo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
30.00 %
0
17 142
2025
Ølen
0.00 %
0
-7 127
2025
Oslo
0.07 %
63
14 178
2025
Ølensvåg
25.00 %
1 561
296
2025
Ølensvåg
Eierskap
Eidesvik Offshore ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
25 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Normar AS
Prosent:
30.00 %
Resultat:
17 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Petronor E&P Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-7 127
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.07 %
Driftsinntekter:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Ølen Dampskipskai As
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
1 561
Resultat:
296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
6 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
9 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
6 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
7 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
12 forbindelser
+
Mann
9 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
8 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
5 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 9
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 12
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 9
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 8
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
28 325
-5 523
2025
Ølensvåg
100.00%
1 037
-22 980
2025
Haugesund
100.00%
1 278 197
247 222
2025
Haugesund
100.00%
1 155 059
-6 311
2025
Haugesund
100.00%
687 999
155 923
2025
Haugesund
100.00%
0
-16
2025
Ølen
100.00%
4 266
2 316
2025
Ålesund
100.00%
18 118
-10 567
2025
Ølensvåg
100.00%
0
25 185
2025
Ølensvåg
95.47%
23 286
2 428
2025
Ølensvåg
80.00%
105 915
-24 664
2025
Arendal
59.68%
2 416 290
1 821 866
2025
Stord
50.00%
21 879
-3 908
2025
Haugesund
48.95%
441 588
-13 471
2025
Avaldsnes
33.33%
0
11
2025
Stavanger
28.11%
0
51 507
2025
Ølensvåg
26.85%
0
966
2025
Hjelmeland
24.42%
32 920
-1 984
2025
Ølensvåg
18.75%
0
-20
2025
Haugesund
16.67%
0
-1 117
2025
Stord
15.11%
26 199
-75 547
2025
Haugesund
10.01%
31 046
5 179
2025
Haugesund
6.21%
13 631
-25
2025
Stord
3.82%
213 722
322 040
2025
Haugesund
1.12%
0
4 329
2025
Kopervik
0.87%
63
14 178
2025
Ølensvåg
0.19%
11 511
899
2025
Etne
0.04%
80
-75 173
2025
Oslo
Active Water As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
28 325
Resultat:
-5 523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Endra As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 037
Resultat:
-22 980
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Fagne As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 278 197
Resultat:
247 222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Haugaland Kraft Energi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 155 059
Resultat:
-6 311
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Haugaland Kraft Fiber As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
687 999
Resultat:
155 923
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Normar Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølen
Saltlagerveien 10 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 266
Resultat:
2 316
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Westcon Florø Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 118
Resultat:
-10 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Westcon Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
25 185
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Westcon Eiendom AS
Prosent:
95.47
Driftsinntekter:
23 286
Resultat:
2 428
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Afiber As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
105 915
Resultat:
-24 664
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Sunnhordland Kraftlag As
Prosent:
59.68
Driftsinntekter:
2 416 290
Resultat:
1 821 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Havnekraft As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
21 879
Resultat:
-3 908
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Karmsund Protein AS
Prosent:
48.95
Driftsinntekter:
441 588
Resultat:
-13 471
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Sensortech Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Matre I As
Prosent:
28.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
51 507
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
No-Uk Com Holding As
Prosent:
26.85
Driftsinntekter:
0
Resultat:
966
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hjelmeland
Bømmelfisk As
Prosent:
24.42
Driftsinntekter:
32 920
Resultat:
-1 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Deep Wind Offshore Norway Holdco As
Prosent:
18.75
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Sustainable Energy Holding As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 117
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Deep Wind Offshore As
Prosent:
15.11
Driftsinntekter:
26 199
Resultat:
-75 547
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Norwegian Offshore Wind As
Prosent:
10.01
Driftsinntekter:
31 046
Resultat:
5 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Atheno AS
Prosent:
6.21
Driftsinntekter:
13 631
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Haugaland Kraft As
Prosent:
3.82
Driftsinntekter:
213 722
Resultat:
322 040
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Husøy Industri Invest As
Prosent:
1.12
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4 329
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kopervik
Skånevik Ølen Kraftlag As
Prosent:
0.87
Driftsinntekter:
63
Resultat:
14 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Grannar AS
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
11 511
Resultat:
899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etne
Nordic Technology Group As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-75 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo