Svein Ove Brun

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
594
2025
Tessanden
Innehaver
Tessanden
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
594
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tessanden
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Tessanden
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
594
2025
Tessanden
Styremedlem
186
130
2025
Vågå
Styremedlem
1 098
904
2025
Vågå
Styremedlem
1 605
71
2025
Vågå
Styremedlem
Tessanden
Styremedlem
0
24 452
2025
Vågå
Varamedlem
106
1 506
2025
Vågå
Styremedlem
Tessanden
Styremedlem
12 207
9 845
2025
Vågå
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
594
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tessanden
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Vågå
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
186
Resultat:
130
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 098
Resultat:
904
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 605
Resultat:
71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tessanden
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
24 452
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
106
Resultat:
1 506
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tessanden
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
12 207
Resultat:
9 845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
594
2025
Tessanden
0.10 %
9 623
1 563
2025
Vågå
Eierskap
Bruin As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
594
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tessanden
Vågå Tamrein As
Prosent:
0.10 %
Driftsinntekter:
9 623
Resultat:
1 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
293 572
22 369
2025
Vågå
100.00%
12 207
9 845
2025
Vågå
25.00%
274
-39
2025
Øye
15.30%
0
24 452
2025
Vågå
4.70%
64 268
-26 078
2025
Otta
1.13%
0
-57
2025
Vågå
Brun Bygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
293 572
Resultat:
22 369
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Vaage As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 207
Resultat:
9 845
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Rein Fra Jotunheimen As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
274
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øye
Stroh As
Prosent:
15.30
Driftsinntekter:
0
Resultat:
24 452
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Dalir Kjøtt As
Prosent:
4.70
Driftsinntekter:
64 268
Resultat:
-26 078
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Otta
Gudbrandsdal Lufthavn AS
Prosent:
1.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågå
Gudbrandsdal Slakteri Lokalt Eierskap As
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
100
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Otta