Jørn Håvard Hanssen

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
268
2025
Alta
Daglig leder
3 854
2 476
2025
Alta
Daglig leder
0
562
2025
Alta
Daglig leder
Alta
Innehaver
Alta
Daglig leder
0
-312
2024
Alta
Daglig leder
0
266
2025
Alta
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
268
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 854
Resultat:
2 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
562
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Alta
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
1
Poststed:
Alta
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-312
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Alta
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
266
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
268
2025
Alta
Styremedlem
18 196
2 074
2025
Alta
Styreleder
3 854
2 476
2025
Alta
Styreleder
0
562
2025
Alta
Styreleder
Alta
Styreleder
0
-312
2024
Alta
Styremedlem
0
266
2025
Alta
Styreleder
31 761
1 836
2025
Alta
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
268
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
18 196
Resultat:
2 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 854
Resultat:
2 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Resultat:
562
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-312
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
266
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
31 761
Resultat:
1 836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
46.15 %
18 196
2 074
2025
Alta
100.00 %
0
562
2025
Alta
Eierskap
Canyon Jakt & Fiske AS
Prosent:
46.15 %
Driftsinntekter:
18 196
Resultat:
2 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Imj Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
562
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 854
2 476
2025
Alta
100.00%
Alta
100.00%
0
-312
2024
Alta
100.00%
0
266
2025
Alta
100.00%
7 395
-99
2025
Moss
50.00%
0
268
2025
Alta
50.00%
31 761
1 836
2025
Alta
10.76%
334 854
16 871
2025
Moss
Imj Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 854
Resultat:
2 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Imj Utvikling As
Prosent:
100.00
Poststed:
Alta
J.Hanssen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-312
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Alta
Lagerseksjoner Nord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
266
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Stadion Regnskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 395
Resultat:
-99
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Altahøyden Utbygging As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
268
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
North-eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
31 761
Resultat:
1 836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Stadion AS
Prosent:
10.76
Driftsinntekter:
334 854
Resultat:
16 871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss