Endre Mo

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
5 989
251
2025
Modalen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 989
Resultat:
251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Modalen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 883
-93
2025
Modalen
Styreleder
5 989
251
2025
Modalen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 883
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Modalen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 989
Resultat:
251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Modalen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.32 %
20 354
1 554
2024
Modalen
14.29 %
3 883
-93
2025
Modalen
0.02 %
44 342
5 825
2025
Eidslandet
100.00 %
5 989
251
2025
Modalen
Eierskap
As Betongindustri
Prosent:
0.32 %
Driftsinntekter:
20 354
Resultat:
1 554
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Modalen
Modalen Sandtak As
Prosent:
14.29 %
Driftsinntekter:
3 883
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Modalen
Modalen-Eksingedalen Billag AS
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
44 342
Resultat:
5 825
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidslandet
Svein Mo AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
5 989
Resultat:
251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Modalen

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Jan Otto Midttun's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Endre Mo's roller
Styreleder
3 883
-93
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Jorunn Mo's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Endre Mo's roller
Varamedlem
5 989
251
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Robert Vold Helland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Endre Mo's roller
Styremedlem
3 883
-93
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Stian Hetlevik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Endre Mo's roller
Daglig leder
3 883
-93
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jan's rolle:
Styreleder
Endre's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jorunn's rolle:
Varamedlem
Endre's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Robert's rolle:
Styremedlem
Endre's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Stian's rolle:
Daglig leder
Endre's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
331
2025
Stavanger
100.00%
0
-22
2025
Kleppestø
100.00%
2 244
677
2025
Trondheim
100.00%
3 279 000
1 146 000
2025
Lysaker
100.00%
1 650 000
879 000
2025
Lysaker
100.00%
221 431
1 053
2025
Lysaker
100.00%
4 757 000
478 000
2025
Lysaker
100.00%
80 005 000
3 085 000
2024
Lysaker
100.00%
39 963
14 038
2025
Lysaker
100.00%
1 606
-47
2025
Eidslandet
80.00%
0
4
2025
Stavanger
49.00%
3 000
1 458
2025
Lysaker
40.00%
1 351
-54
2025
Dalekvam
20.00%
Sandnes
17.39%
170 867
38 860
2025
Stavanger
8.69%
0
281 913
2025
Fornebu
6.76%
0
-5 512
2025
Oslo
4.72%
35 436
3 113
2025
Oslo
2.65%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
2.29%
35 437
1 179
2025
Bergen
1.92%
20 354
1 554
2024
Modalen
1.21%
44 342
5 825
2025
Eidslandet
0.15%
0
87
2025
Oslo
0.12%
23 341
87
2025
Finstadjordet
0.04%
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
Det Norske Oljeselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Laviksvingen AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kleppestø
Sandvika Fjellstue AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Storebrand Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 279 000
Resultat:
1 146 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Bank ASA
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 650 000
Resultat:
879 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Facilities As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
221 431
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Forsikring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 757 000
Resultat:
478 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Livsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
80 005 000
Resultat:
3 085 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Storebrand Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 963
Resultat:
14 038
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vaksdal Og Modalen Taxi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 606
Resultat:
-47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidslandet
Alvheim AS
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ln-Arx As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
3 000
Resultat:
1 458
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dale Taxisentral As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
1 351
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalekvam
Cooper8 As
Prosent:
20.00
Poststed:
Sandnes
Fishbones AS
Prosent:
17.39
Driftsinntekter:
170 867
Resultat:
38 860
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aize Holding As
Prosent:
8.69
Driftsinntekter:
0
Resultat:
281 913
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Startuplab Founders Fund Ii As
Prosent:
6.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
35 436
Resultat:
3 113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bergen Mursenter As
Prosent:
2.29
Driftsinntekter:
35 437
Resultat:
1 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
As Betongindustri
Prosent:
1.92
Driftsinntekter:
20 354
Resultat:
1 554
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Modalen
Modalen-Eksingedalen Billag AS
Prosent:
1.21
Driftsinntekter:
44 342
Resultat:
5 825
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidslandet
Preferred Global Health AS
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Losby Golfpark AS
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
23 341
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Aker Bp Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker