Andrees Van Der Linden

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
1 031
953
2025
Steinkjer
Styreleder
0
0
2025
Steinkjer
Styremedlem
48 097
7 725
2025
Steinkjer
Styremedlem
21 983
2 548
2025
Verdal
Styreleder
668
841
2025
Steinkjer
Varamedlem
146 903
-5 832
2025
Steinkjer
Styreleder
2 008
869
2025
Steinkjer
Styreleder
10 210
669
2025
Steinkjer
Styreleder
7 634
4 224
2025
Steinkjer
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
1 031
Resultat:
953
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
48 097
Resultat:
7 725
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
21 983
Resultat:
2 548
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
668
Resultat:
841
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
68
Driftsinntekter:
146 903
Resultat:
-5 832
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 008
Resultat:
869
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
10 210
Resultat:
669
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
7 634
Resultat:
4 224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
0.00 %
525
-37 606
2025
Oslo
0.00 %
35 570
37 059
2025
Fosnavåg
100.00 %
668
841
2025
Steinkjer
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
Eierskap
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Eqva Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hav Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
35 570
Resultat:
37 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Linden Invest AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
668
Resultat:
841
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
2 008
869
2025
Steinkjer
66.32%
7 634
4 224
2025
Steinkjer
55.70%
146 903
-5 832
2025
Steinkjer
50.00%
0
0
2025
Steinkjer
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Sjøfartsgata 15 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 008
Resultat:
869
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tømmermannsgata Eiendom As
Prosent:
66.32
Driftsinntekter:
7 634
Resultat:
4 224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Odd Einar Kne AS
Prosent:
55.70
Driftsinntekter:
146 903
Resultat:
-5 832
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Bjørgan Og Linden As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer