Ivan Fossan

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
2 516 226
-65 022
2025
Stavanger
Styreleder
0
-9
2025
Stavanger
Styremedlem
Forsand
Styreleder
0
-5
2025
Stavanger
Styremedlem
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
779
Driftsinntekter:
2 516 226
Resultat:
-65 022
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Forsand
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-9
2025
Stavanger
0.00 %
0
324 253
2025
Fosnavåg
0.01 %
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
0.02 %
15 248
14 050
2025
Oslo
100.00 %
0
-5
2025
Stavanger
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.01 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
Eierskap
Fossan Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Havila Kystruten As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
324 253
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hunter Group Asa
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
15 248
Resultat:
14 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
I.Fossan As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
180 600
9 679
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 750
2025
Fosnavåg
100.00%
1 775 243
-1 112 939
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 171
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 101
2025
Fosnavåg
100.00%
3 943
145
2025
Rypefjord
99.99%
395 047
137
2025
Rypefjord
4.57%
0
-316
2025
Stavanger
1.40%
0
8 032
2025
Stavanger
0.15%
35
-14 275
2025
Stavanger
Havila Capella As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Castor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Kystruten Operations As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 775 243
Resultat:
-1 112 939
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Polaris As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Pollux As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hk Crew Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 943
Resultat:
145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Hk Crew As
Prosent:
99.99
Driftsinntekter:
395 047
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Valhall Manco As
Prosent:
4.57
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-316
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Valhall Topco As
Prosent:
1.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 032
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Evert As
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
35
Resultat:
-14 275
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger