Daniel Ingvar Andersson

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Billingstad
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Billingstad
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
6 223
-305
2024
Oslo
Styremedlem
0
-9
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6 223
Resultat:
-305
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
971
-53
2024
Oslo
40.00 %
6 223
-305
2024
Oslo
50.00 %
0
-9
2025
Oslo
Eierskap
Bella Toscana As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
971
Resultat:
-53
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Bella Toscana Vinimport As
Prosent:
40.00 %
Driftsinntekter:
6 223
Resultat:
-305
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Snesa As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Einar Otto Hartmann Fjoran's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Daniel Ingvar Andersson's roller
Daglig leder, Varamedlem
6 223
-305
2024
Styreleder
Styreleder
0
-9
2025
Styremedlem
-
Thomas Raasoch Simonsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Daniel Ingvar Andersson's roller
Styremedlem
6 223
-305
2024
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Einar's rolle:
Daglig leder, Varamedlem
Daniel's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styreleder
Daniel's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Thomas's rolle:
Styremedlem
Daniel's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
4.90%
11 681
261
2025
Oslo
0.95%
0
-20
2025
Stadlandet
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Piazza Italia As
Prosent:
4.90
Driftsinntekter:
11 681
Resultat:
261
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stad Molo As
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre