Magne Vidar Rise

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
31 641
2 440
2025
Rennebu
Innehaver
Rennebu
Daglig leder
0
-19
2025
Rennebu
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
31 641
Resultat:
2 440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
72
-56
2025
Rennebu
Styremedlem
31 641
2 440
2025
Rennebu
Styreleder
0
-19
2025
Rennebu
Styremedlem
446
40
2025
Rennebu
Styreleder
5 988
-306
2025
Rennebu
Styreleder
0
0
2025
Rennebu
Styremedlem
Rennebu
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
31 641
Resultat:
2 440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
446
Resultat:
40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
5 988
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Rennebu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.07 %
3 323
2 182
2025
Rennebu
100.00 %
0
-19
2025
Rennebu
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.92 %
5 988
-306
2025
Rennebu
Eierskap
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
0.07 %
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Magne Vidar Rise Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rennebu Nedre Handel AS
Prosent:
0.92 %
Driftsinntekter:
5 988
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
72
-56
2025
Rennebu
100.00%
834
-6
2025
Rennebu
100.00%
60 452
75
2025
Rennebu
100.00%
6 631
-2 324
2025
Rennebu
40.00%
1 017
11
2025
Rennebu
33.00%
31 641
2 440
2025
Rennebu
25.00%
1 523
-375
2025
Oslo
3.17%
12 219
-221
2025
Oppdal
1.69%
3 323
2 182
2025
Rennebu
0.51%
95 350
1 394
2025
Oslo
Ekretun Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
834
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Rise Elektro 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
60 452
Resultat:
75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Rennebu Dører As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 631
Resultat:
-2 324
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Jora Kraftverk AS
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
1 017
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Lh Bygg Entreprenør As
Prosent:
33.00
Driftsinntekter:
31 641
Resultat:
2 440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Gisnafallet Kraftverk AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 523
Resultat:
-375
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Klyv Innovasjon As
Prosent:
3.17
Driftsinntekter:
12 219
Resultat:
-221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppdal
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Elkonor AS
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
95 350
Resultat:
1 394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo