Stig Håvard Ulvnes

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

10 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Hitra
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Hitra
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Hitra
Styremedlem
3 831
84
2025
Dolmøy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Hitra
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 831
Resultat:
84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
101 972
2025
Asker
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.01 %
431 795
-221 089
2025
Trondheim
2.29 %
9 789
162
2025
Melandsjø
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
Eierskap
Cambi ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
101 972
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norcod As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nærbutikken Melandsjø As
Prosent:
2.29 %
Driftsinntekter:
9 789
Resultat:
162
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melandsjø
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Geir Runar Antonsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stig Håvard Ulvnes's roller
Daglig leder, Styremedlem
3 831
84
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Kim Strøm Sundvor's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stig Håvard Ulvnes's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Mateusz Narbut's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stig Håvard Ulvnes's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Otto Stub's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stig Håvard Ulvnes's roller
Styreleder
3 831
84
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Geir's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Stig's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kim's rolle:
Styremedlem
Stig's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mateusz's rolle:
Styremedlem
Stig's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Otto's rolle:
Styreleder
Stig's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
1 264
165
2025
Roan
100.00%
51 970
-12 946
2025
Roan
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
245
-90
2025
Melandsjø
100.00%
34 305
1 372
2025
Trondheim
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
0
-102
2025
Roan
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
0.73%
1 478
-200
2025
Melandsjø
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.06%
431 795
-221 089
2025
Trondheim
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Kråkøy Norcod Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 264
Resultat:
165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Kråkøy Slakteri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
51 970
Resultat:
-12 946
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Landstrykeren As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
245
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melandsjø
Norcod Equipment As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 305
Resultat:
1 372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Norway Royal Cod As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Roan
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Hopsjø Kyst Og Kultursenter As
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
1 478
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melandsjø
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norcod As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker