Jone Skjæveland

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
575
-33
2025
Stavanger
Daglig leder
346
-644
2025
Randaberg
Daglig leder
0
-39
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
575
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
346
Resultat:
-644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
575
-33
2025
Stavanger
Styreleder
346
-644
2025
Randaberg
Varamedlem
352 925
8 142
2025
Stavanger
Styremedlem
0
-39
2025
Stavanger
Styreleder
0
-1 251
2025
Randaberg
Styremedlem
4 317
-131
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
575
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
346
Resultat:
-644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
99
Driftsinntekter:
352 925
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 317
Resultat:
-131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
99 000
939 000
2025
Oslo
100.00 %
0
-1 251
2025
Randaberg
0.00 %
14 479
25 194
2025
Oslo
Eierskap
Atea ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
99 000
Resultat:
939 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stanjo As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Strongpoint Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
14 479
Resultat:
25 194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 342
-29 005
2025
Sola
100.00%
0
-205
2025
Sola
100.00%
346
-644
2025
Randaberg
100.00%
47
-993
2025
Østerås
100.00%
1 251
-2 373
2025
Lysaker
100.00%
0
-30
2025
Stabekk
92.00%
1 028
3 145
2025
Stavanger
90.00%
4 317
-131
2025
Stavanger
72.08%
352 925
8 142
2025
Stavanger
36.10%
0
-11 743
2025
Sandnes
30.44%
40
1
2025
Hafrsfjord
20.00%
0
1 361
2025
Tananger
6.20%
222
-2 083
2025
Stavanger
4.50%
8
-73
2025
Tananger
2.00%
0
-57
2025
Mathopen
1.96%
4
17 771
2024
Østerås
0.30%
0
-1 051
2025
Sola
Auge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 342
Resultat:
-29 005
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Auge Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Js Consult As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
346
Resultat:
-644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Ngt Agri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47
Resultat:
-993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Ngt Global As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 251
Resultat:
-2 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ngt Hari Bhari As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Sagen Bolig As
Prosent:
92.00
Driftsinntekter:
1 028
Resultat:
3 145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
X-Element As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
4 317
Resultat:
-131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sagen Bygg As
Prosent:
72.08
Driftsinntekter:
352 925
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ferdocean Shipping As
Prosent:
36.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Companie Holding As
Prosent:
30.44
Driftsinntekter:
40
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hafrsfjord
Sagen Investering As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 361
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Bion Group As
Prosent:
6.20
Driftsinntekter:
222
Resultat:
-2 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ferdocean As
Prosent:
4.50
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Maron Holding AS
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mathopen
Norwegian Green Tech As
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
4
Resultat:
17 771
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås
Auge Group As
Prosent:
0.30
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 051
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola