Roar Sivertsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-49
2025
Skien
Daglig leder
1 913
276
2025
Skien
Daglig leder
372
-85
2025
Skien
Daglig leder
4 077
-847
2025
Skien
Daglig leder
11 725
-54
2025
Skien
Daglig leder
2 901
441
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 913
Resultat:
276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
372
Resultat:
-85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 077
Resultat:
-847
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
11 725
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
2 901
Resultat:
441
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-49
2025
Skien
Styremedlem
1 913
276
2025
Skien
Styreleder
0
-45
2025
Skien
Styreleder
372
-85
2025
Skien
Styremedlem
4 077
-847
2025
Skien
Styreleder
11 725
-54
2025
Skien
Styreleder
2 901
441
2025
Skien
Styreleder
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 913
Resultat:
276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
372
Resultat:
-85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 077
Resultat:
-847
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
11 725
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 901
Resultat:
441
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
13 216
-8 877
2025
Oslo
50.00 %
1 913
276
2025
Skien
100.00 %
0
-45
2025
Skien
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Axactor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Invest Srg Grenland AS
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 913
Resultat:
276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Noac Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
2 901
441
2025
Skien
70.00%
11 725
-54
2025
Skien
50.00%
0
-49
2025
Skien
50.00%
372
-85
2025
Skien
30.00%
4 077
-847
2025
Skien
0.78%
587
-174
2025
Porsgrunn
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Rørlegger Sivertsen Byggtjenester As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 901
Resultat:
441
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rørlegger Sivertsen As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
11 725
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Gullferie As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rmj 1 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
372
Resultat:
-85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rs Elektro Telemark As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
4 077
Resultat:
-847
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Festina Lente Eiendom As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
587
Resultat:
-174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker