Anfinn Lurås

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Rjukan
Daglig leder
39
-246
2025
Rjukan
Daglig leder
440
105
2025
Rjukan
Daglig leder
49 105
4 708
2025
Rjukan
Daglig leder
0
3 582
2025
Rjukan
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
440
Resultat:
105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
27
Driftsinntekter:
49 105
Resultat:
4 708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
3 582
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
39
-246
2025
Rjukan
Styremedlem
212
-90
2025
Rjukan
Styreleder
440
105
2025
Rjukan
Styremedlem
Miland
Styreleder
49 105
4 708
2025
Rjukan
Styreleder
0
3 582
2025
Rjukan
Styremedlem
1 601
466
2025
Atrå
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
212
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
440
Resultat:
105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Miland
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
27
Driftsinntekter:
49 105
Resultat:
4 708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styreleder
Resultat:
3 582
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 601
Resultat:
466
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Atrå
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
51.00 %
0
3 582
2025
Rjukan
Eierskap
Rve Holding As
Prosent:
51.00 %
Resultat:
3 582
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
39
-246
2025
Rjukan
100.00%
212
-90
2025
Rjukan
100.00%
440
105
2025
Rjukan
100.00%
49 105
4 708
2025
Rjukan
33.33%
Miland
27.55%
1 601
466
2025
Atrå
11.11%
207
143
2025
Rjukan
3.92%
9 973
-14
2025
Rjukan
0.07%
105 751
6 899
2025
Kristiansand S
Byhjørnet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39
Resultat:
-246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Fitnesspoint Rjukan Treningssenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
212
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Klimafag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
440
Resultat:
105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Rjukan Vvs & Elektro AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
49 105
Resultat:
4 708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Miland Eiendom As
Prosent:
33.33
Poststed:
Miland
Tinn Bioenergi AS
Prosent:
27.55
Driftsinntekter:
1 601
Resultat:
466
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Atrå
Rjukan By As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
207
Resultat:
143
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
Visitrjukan AS
Prosent:
3.92
Driftsinntekter:
9 973
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rjukan
El Proffen AS
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
105 751
Resultat:
6 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S