Kjetil Svendsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-20
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-20
2025
Skien
Styreleder
97
31
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
97
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
313 596
165 693
2025
Bergen
0.01 %
0
-40 899
2025
Skien
90.00 %
0
-20
2025
Skien
40.00 %
4 179
193
2025
Solberg
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
Eierskap
Elmera Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Enrx Group As
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-40 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Kjeps As
Prosent:
90.00 %
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Murmester K. Svendsen AS
Prosent:
40.00 %
Driftsinntekter:
4 179
Resultat:
193
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Solberg
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
-
Grethe Line Syvertsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kjetil Svendsen's roller
Styremedlem
0
-20
2025
Daglig leder, Styreleder
Daglig leder, Styremedlem
97
31
2025
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Grethe's rolle:
Styremedlem
Kjetil's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Grethe's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Kjetil's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
611 602
19 584
2025
Skien
100.00%
8 940
-26 078
2025
Skien
100.00%
0
-12 236
2025
Skien
100.00%
97
31
2025
Skien
0.07%
0
-40 899
2025
Skien
Enrx As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
611 602
Resultat:
19 584
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Enrx Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 940
Resultat:
-26 078
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Induction Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Solskinnsmureren Jakt- Og Fiskecamp As
Prosent:
100.00
Poststed:
Solberg
Thilmas As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
97
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Enrx Group As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien