Bente Elin Holberg

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1968 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1968 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Molde
Varamedlem
96 700
25
2025
Trondheim
Styreleder
Molde
Styremedlem
74 178
3 555
2025
Smøla
Styremedlem
24
3
2025
Molde
Styremedlem
Molde
Styremedlem
4 775
2 724
2025
Molde
Styreleder
3 432
286
2025
Molde
Varamedlem
0
1
2025
Molde
Varamedlem
127 339
3 680
2025
Molde
Varamedlem
0
4
2025
Molde
Styremedlem
144 588
1 562
2025
Kverva
Styremedlem
0
-4
2025
Vågstranda
Varamedlem
5 478
317
2025
Molde
Styremedlem
148 640
26 152
2025
Lyngstad
Varamedlem
0
3
2025
Molde
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Molde
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
96 700
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
47
Driftsinntekter:
74 178
Resultat:
3 555
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
24
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 775
Resultat:
2 724
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 432
Resultat:
286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
127 339
Resultat:
3 680
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
144 588
Resultat:
1 562
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågstranda
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
22
Driftsinntekter:
5 478
Resultat:
317
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
38
Driftsinntekter:
148 640
Resultat:
26 152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngstad
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
24
3
2025
Molde
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.01 %
5 478
317
2025
Molde
Eierskap
Fog & Holberg Invest As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
24
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tapp As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
5 478
Resultat:
317
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
21 681
4 213
2025
Smøla
50.17%
80
-114
2025
Smøla
10.00%
0
-3
2025
Smøla
9.83%
0
-4
2025
Vågstranda
3.33%
2 275
187
2025
Molde
2.15%
74 178
3 555
2025
Smøla
Aspire Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 681
Resultat:
4 213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Clientrelay Technologies As
Prosent:
100.00
Poststed:
Molde
Fishfarming Innovation As
Prosent:
50.17
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Nekton Sealed As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla
Nesseby Smolt AS
Prosent:
9.83
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vågstranda
Molde Sentrum AS
Prosent:
3.33
Driftsinntekter:
2 275
Resultat:
187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Eines As
Prosent:
2.15
Driftsinntekter:
74 178
Resultat:
3 555
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Smøla