Steinar Karlsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
381
662
2025
Voss
Daglig leder
204
30
2025
Skulestadmo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
381
Resultat:
662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
204
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skulestadmo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
381
662
2025
Voss
Styreleder
18 918
2 250
2025
Nyborg
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
381
Resultat:
662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
18 918
Resultat:
2 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nyborg
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.02 %
357 486
-28 760
2025
Sandnes
50.00 %
381
662
2025
Voss
0.00 %
6 616
-166 001
2025
Oslo
Eierskap
Cyviz AS
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
357 486
Resultat:
-28 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Haugateigen AS
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
381
Resultat:
662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Next Biometrics Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 616
Resultat:
-166 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
317 930
10 815
2025
Rudshøgda
100.00%
116 483
-10 019
2025
Rudshøgda
100.00%
261 779
4 073
2025
Rudshøgda
100.00%
222 839
397
2025
Rudshøgda
91.98%
0
655
2025
Bergen
59.18%
6 164
-23
2025
Rudshøgda
51.00%
276 505
14 861
2025
Levanger
51.00%
29 912
294
2025
Frosta
51.00%
10 689
487
2025
Trondheim
50.00%
0
-43 974
2025
Rudshøgda
50.00%
302 409
7 646
2025
Hommelvik
33.33%
4 352
3 755
2025
Hommelvik
25.00%
39 856
2 284
2025
Lena
25.00%
204
30
2025
Skulestadmo
20.00%
1 972
-4 541
2025
Kokstad
17.50%
0
-2 132
2025
Raufoss
2.00%
73
-106
2025
Espedalen
1.85%
9 229
4 591
2025
Svatsum
0.50%
43 238
-9 164
2025
Rudshøgda
0.34%
0
-6
2025
Os
0.30%
0
-6
2025
Os
0.13%
5 436
-4 515
2025
Lysaker
Litra Gass As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
317 930
Resultat:
10 815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Litra Nor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
116 483
Resultat:
-10 019
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Litra Termo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
261 779
Resultat:
4 073
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Martinsen Transport AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
222 839
Resultat:
397
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
H2 Marine As
Prosent:
91.98
Driftsinntekter:
0
Resultat:
655
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Pekas Eiendom AS
Prosent:
59.18
Driftsinntekter:
6 164
Resultat:
-23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Leiv Sand Transport AS
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
276 505
Resultat:
14 861
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Levanger
Skarsbakk Transport As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
29 912
Resultat:
294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Frosta
Teigaas Transport As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
10 689
Resultat:
487
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Balder Bulk Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-43 974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Notra As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
302 409
Resultat:
7 646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Mvt Gruppen As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
4 352
Resultat:
3 755
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hommelvik
Krabyskogen Storbilsenter AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
39 856
Resultat:
2 284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lena
Moheim Bygg As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
204
Resultat:
30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skulestadmo
The Ship As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
1 972
Resultat:
-4 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kokstad
Toten Transport Holding As
Prosent:
17.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 132
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raufoss
Espedalen Skisenter AS
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
73
Resultat:
-106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Espedalen
Svatsum Elektrisitetsverk AS
Prosent:
1.85
Driftsinntekter:
9 229
Resultat:
4 591
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svatsum
Litra AS
Prosent:
0.50
Driftsinntekter:
43 238
Resultat:
-9 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
The Ship Investor As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
H2 Marine Investor As
Prosent:
0.30
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os
Greenpowerhub As
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
5 436
Resultat:
-4 515
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker