Einar Horten

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Os I Østerdalen
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Os I Østerdalen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Os I Østerdalen
Styreleder
0
0
2025
Os I Østerdalen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Os I Østerdalen
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
0
2025
Os I Østerdalen
0.26 %
0
2 236
2025
Tynset
Eierskap
Os Byggservice AS
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Økomat Røros As
Prosent:
0.26 %
Resultat:
2 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Erling Høistad's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Einar Horten's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Niels Henrik Jepsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Einar Horten's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Rune Sundmoen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Einar Horten's roller
Styremedlem
Styremedlem
-
Vegard Nyjordet Bækken's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Einar Horten's roller
Styreleder
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Erling's rolle:
Styremedlem
Einar's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Niels's rolle:
Styremedlem
Einar's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Rune's rolle:
Styremedlem
Einar's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Vegard's rolle:
Styreleder
Einar's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
97.50%
460 582
67 921
2025
Røros
57.75%
192 465
-3 962
2025
Røros
51.00%
30 581
-2 674
2025
Os I Østerdalen
34.00%
10 343
244
2025
Glåmos
10.76%
0
39 014
2025
Orkanger
0.38%
11 462
9
2025
Røros
0.19%
11 207
826
2025
Oslo
0.02%
24 336
-3 094
2025
Røros
Rørosmeieriet As
Prosent:
97.50
Driftsinntekter:
460 582
Resultat:
67 921
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Slakteri As
Prosent:
57.75
Driftsinntekter:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røroskjøtt As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
30 581
Resultat:
-2 674
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Røros Dyretransportservice As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
10 343
Resultat:
244
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Glåmos
R-M Holding As
Prosent:
10.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
39 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Rørosregionen Næringshage As
Prosent:
0.38
Driftsinntekter:
11 462
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Norsk Kjøtthandel As
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
11 207
Resultat:
826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ren Røros As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros