Anita Rudlende

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1967 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1967 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
122
2025
Farsund
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Farsund
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
122
2025
Farsund
Varamedlem
33 370
1 892
2025
Vanse
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Farsund
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
33 370
Resultat:
1 892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
122
2025
Farsund
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
Eierskap
Alc Invest AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Farsund
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Andreas Lie's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Rudlende's roller
Styreleder
33 370
1 892
2025
Varamedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Anne Liv Rudlende's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Rudlende's roller
Varamedlem
0
122
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Odd Bjørn Rudlende's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Rudlende's roller
Daglig leder, Styremedlem
33 370
1 892
2025
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Andreas's rolle:
Styreleder
Anita's rolle:
Varamedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Anne's rolle:
Varamedlem
Anita's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Odd's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Anita's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
35.00%
33 370
1 892
2025
Vanse
35.00%
1 237
570
2025
Vanse
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Lista Treindustri AS
Prosent:
35.00
Driftsinntekter:
33 370
Resultat:
1 892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse
Rudlende Eiendom AS
Prosent:
35.00
Driftsinntekter:
1 237
Resultat:
570
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg