Rune Mykletun

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-11
2025
Måløy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-11
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-11
2025
Måløy
Eierskap
Ironbrand As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
57 789
2 601
2025
Måløy
100.00%
Måløy
70.00%
27 713
1 022
2025
Måløy
20.67%
0
-10
2025
Måløy
20.00%
0
0
2025
Måløy
12.12%
68 067
8 144
2025
Måløy
10.00%
0
-29
2025
Molde
8.00%
24 281
1 212
2025
Måløy
7.67%
0
-636
2025
Måløy
6.82%
3 667
-2 332
2025
Stavanger
4.04%
0
-10
2025
Måløy
3.74%
1 754
-6 861
2025
Sogndal
2.50%
7 968
-1 313
2025
Måløy
1.95%
44
-20 910
2025
Stavanger
1.79%
433
-1 839
2025
Sandane
0.71%
8 800
-5 968
2025
Oslo
0.52%
0
-18 501
2025
Bergen
0.37%
20
-243
2025
Svelgen
Localhost As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
57 789
Resultat:
2 601
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Overviu As
Prosent:
100.00
Poststed:
Måløy
Net Partner AS
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
27 713
Resultat:
1 022
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Seevia Holding As
Prosent:
20.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Innovatitt As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Whereby As
Prosent:
12.12
Driftsinntekter:
68 067
Resultat:
8 144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Norsk Datakraft As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Måløy Adventure As
Prosent:
8.00
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Vyrd As
Prosent:
7.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Nivel As
Prosent:
6.82
Driftsinntekter:
3 667
Resultat:
-2 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nordfjordbadet Invest As
Prosent:
4.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eduplaytion As
Prosent:
3.74
Driftsinntekter:
1 754
Resultat:
-6 861
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Måløy Spiskammers As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
7 968
Resultat:
-1 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Aivero As
Prosent:
1.95
Driftsinntekter:
44
Resultat:
-20 910
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hiquid Food As
Prosent:
1.79
Driftsinntekter:
433
Resultat:
-1 839
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandane
Skiwo As
Prosent:
0.71
Driftsinntekter:
8 800
Resultat:
-5 968
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Momentum Ii As
Prosent:
0.52
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-18 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Kystvegen Måløy- Florø As
Prosent:
0.37
Driftsinntekter:
20
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svelgen