Rolf Øverbø

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 038
423
2025
Siljan
Daglig leder
0
4 161
2025
Siljan
Daglig leder
24 985
5 355
2025
Siljan
Daglig leder
1 194
1 100
2025
Siljan
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 038
Resultat:
423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
4 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
24 985
Resultat:
5 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 194
Resultat:
1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 038
423
2025
Siljan
Styreleder
0
4 161
2025
Siljan
Styreleder
24 985
5 355
2025
Siljan
Styreleder
1 194
1 100
2025
Siljan
Styremedlem
21 484
0
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 038
Resultat:
423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Tittel:
Styreleder
Resultat:
4 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
24 985
Resultat:
5 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 194
Resultat:
1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
21 484
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
60.00 %
0
4 161
2025
Siljan
0.00 %
0
-42 290
2025
Oslo
0.00 %
324 057
-92 683
2025
Oslo
Eierskap
Auto'n Holding As
Prosent:
60.00 %
Resultat:
4 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Pci Biotech Holding ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-42 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Photocure ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
324 057
Resultat:
-92 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
3 809 000
2025
Lysaker
100.00%
1 767
-1 141
2025
Lysaker
100.00%
0
528 710
2025
Lysaker
100.00%
1 038
423
2025
Siljan
100.00%
0
40
2025
Trondheim
100.00%
0
13 745
2025
Oslo
100.00%
0
-77
2025
Lysaker
100.00%
21 509
9 257
2025
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
0
13
2025
Trondheim
100.00%
499 663
107 476
2025
Trondheim
100.00%
1 360 858
264 606
2025
Selbu
100.00%
239 046
26 719
2025
Trondheim
100.00%
95 031
4 460
2025
Trondheim
100.00%
692 926
133 277
2025
Trondheim
100.00%
0
334
2025
Oslo
100.00%
0
-2 569
2025
Oslo
100.00%
28 660
114 794
2025
Oslo
100.00%
188 442
2 196
2025
Oslo
100.00%
134 616
1 733 057
2025
Oslo
100.00%
51 040
81 400
2025
Oslo
100.00%
1 725 908
300 745
2025
Oslo
100.00%
494 015
117 462
2025
Oslo
100.00%
0
-4 292
2025
Oslo
100.00%
856 655
45 464
2025
Oslo
100.00%
145 691
700
2025
Oslo
100.00%
228 209
979 373
2025
Oslo
100.00%
0
1 407 779
2025
Oslo
100.00%
1 194
1 100
2025
Siljan
100.00%
3 279 000
1 146 000
2025
Lysaker
100.00%
1 650 000
879 000
2025
Lysaker
100.00%
221 431
1 053
2025
Lysaker
100.00%
4 757 000
478 000
2025
Lysaker
100.00%
80 005 000
3 085 000
2024
Lysaker
100.00%
39 963
14 038
2025
Lysaker
100.00%
337
-120
2025
Lunde
100.00%
0
20 103
2025
Oslo
80.00%
194 027
82 176
2025
Oslo
80.00%
740
-1 631
2025
Oslo
68.00%
24 985
5 355
2025
Siljan
53.94%
156 689
246 251
2025
Oslo
48.98%
32 593
3 378
2025
Ranheim
30.00%
2 957
815
2025
Molde
10.47%
0
-38
2025
Oslo
7.17%
600
29 272
2025
Fornebu
4.72%
35 436
3 113
2025
Oslo
2.65%
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
1.39%
21 593
-6 027
2025
Oslo
1.16%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.68%
21 484
0
2025
Oslo
0.52%
3 691 968
33 895
2025
Oslo
0.41%
0
-21 258
2025
Trondheim
0.15%
0
87
2025
Oslo
0.12%
23 341
87
2025
Finstadjordet
0.09%
42 000
475 000
2025
Trondheim
0.08%
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.04%
0
2 190 000
2025
Lysaker
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 809 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 767
Resultat:
-1 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
528 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Auto'N Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 038
Resultat:
423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Fenrits AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Industriinvesteringer AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
13 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 509
Resultat:
9 257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nfh 2406216 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norbit Aptomar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norbit Connectivity Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
499 663
Resultat:
107 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norbit Ems As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 360 858
Resultat:
264 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Selbu
Norbit Kabelpartner AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
239 046
Resultat:
26 719
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norbit R&D As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
95 031
Resultat:
4 460
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norbit Subsea AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
692 926
Resultat:
133 277
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Øraveien Industripark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Asia Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 569
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
28 660
Resultat:
114 794
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
188 442
Resultat:
2 196
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Foods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
134 616
Resultat:
1 733 057
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Health Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
51 040
Resultat:
81 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Home & Personal Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 725 908
Resultat:
300 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla House Care Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494 015
Resultat:
117 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Investeringer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
856 655
Resultat:
45 464
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Procurement As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
145 691
Resultat:
700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Snacks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 209
Resultat:
979 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paint Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 407 779
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pit Stop Lunde As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 194
Resultat:
1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Storebrand Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 279 000
Resultat:
1 146 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Bank ASA
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 650 000
Resultat:
879 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Facilities As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
221 431
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Forsikring As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 757 000
Resultat:
478 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Storebrand Livsforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
80 005 000
Resultat:
3 085 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Storebrand Real Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 963
Resultat:
14 038
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Strengenveien 33 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
337
Resultat:
-120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lunde
Viking Askim AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
20 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
194 027
Resultat:
82 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 Næring As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
740
Resultat:
-1 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ekeberg Auto As
Prosent:
68.00
Driftsinntekter:
24 985
Resultat:
5 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Siljan
Orkla Food Ingredients As
Prosent:
53.94
Driftsinntekter:
156 689
Resultat:
246 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nomek AS
Prosent:
48.98
Driftsinntekter:
32 593
Resultat:
3 378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 957
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Ofi Manco As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Axxelerator As
Prosent:
7.17
Driftsinntekter:
600
Resultat:
29 272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Nordic Credit Rating As
Prosent:
4.72
Driftsinntekter:
35 436
Resultat:
3 113
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
2.65
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Civita AS
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yx Butikk As
Prosent:
0.68
Driftsinntekter:
21 484
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yx Norge As
Prosent:
0.52
Driftsinntekter:
3 691 968
Resultat:
33 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Proventure Seed Iii As
Prosent:
0.41
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-21 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Preferred Global Health AS
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Losby Golfpark AS
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
23 341
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Norbit Asa
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
42 000
Resultat:
475 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Aker ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker