Morten Trygve Rynning

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
4 197
-609
2025
Sandvika
Daglig leder
0
5 166
2025
Sandvika
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 197
Resultat:
-609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
5 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
4 197
-609
2025
Sandvika
Styremedlem
3 093
-191
2025
Trollåsen
Styremedlem
164
11
2025
Trollåsen
Styreleder
0
5 166
2025
Sandvika
Styreleder
Lysaker
Styreleder
1 282
590
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 197
Resultat:
-609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 093
Resultat:
-191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
164
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
5 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 282
Resultat:
590
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
5 166
2025
Sandvika
Eierskap
Megalitt AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
5 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Lysaker
100.00%
777 416
8 830
2025
Ålesund
100.00%
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Lysaker
100.00%
808 878
86 974
2025
Kongsberg
100.00%
2 075
930
2025
Lysaker
100.00%
229 337
5 655
2025
Laksevåg
100.00%
231 982
32 174
2025
Søreidgrend
100.00%
0
37
2025
Lysaker
100.00%
326 492
18 509
2025
Klepp Stasjon
100.00%
164
11
2025
Trollåsen
100.00%
0
21 234
2025
Oslo
100.00%
0
-73
2025
Oslo
100.00%
9 142
5 307
2025
Sandnes
100.00%
1 695
63
2025
Sandnes
100.00%
6 745
10
2025
Trollåsen
100.00%
1 865 204
183 843
2025
Bryne
83.92%
1 072 943
123 287
2025
Kristiansand S
74.69%
3 093
-191
2025
Trollåsen
66.00%
0
-4
2025
Lysaker
50.00%
2 335
-4 716
2025
Oslo
50.00%
6 239
889
2025
Oslo
49.00%
28 628
4 392
2025
Lysaker
37.84%
4 197
-609
2025
Sandvika
13.67%
1 282
590
2025
Oslo
5.19%
47 357
-211
2025
Harstad
4.87%
6 363
-4 684
2025
Oslo
4.17%
0
0
2025
Oslo
2.66%
94
-6 632
2025
Sandnes
1.76%
0
-627
2025
Sandnes
1.22%
10 577
258
2025
Skatval
0.85%
4 522
-10 329
2025
Lysaker
0.70%
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.55%
4 071
-331
2025
Asker
0.19%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.00%
90
-17 191
2025
Oslo
Aav International As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Artec Aqua Vaq As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
777 416
Resultat:
8 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Avendur Nordic As
Prosent:
100.00
Poststed:
Lysaker
Avenia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bmo Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
808 878
Resultat:
86 974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Endúr Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 075
Resultat:
930
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Endúr Maritime As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
229 337
Resultat:
5 655
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg
Endúr Sjøsterk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
231 982
Resultat:
32 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Søreidgrend
Habto Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Igang Totalentreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
326 492
Resultat:
18 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klepp Stasjon
Lisa Solutions International As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
164
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
North Industries 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
21 234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
North Industries 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ringstabekk AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 142
Resultat:
5 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Ringstabekk Drift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 695
Resultat:
63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Sharebike Mobilitet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 745
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Total Betong As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 865 204
Resultat:
183 843
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Repstad Anlegg AS
Prosent:
83.92
Driftsinntekter:
1 072 943
Resultat:
123 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Lisa Solutions As
Prosent:
74.69
Driftsinntekter:
3 093
Resultat:
-191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Mobility Finance As
Prosent:
66.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tappin As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
2 335
Resultat:
-4 716
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tyveholmen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 239
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Propoint Survey As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
28 628
Resultat:
4 392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Cityq As
Prosent:
37.84
Driftsinntekter:
4 197
Resultat:
-609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandvika
Sharebike Holding As
Prosent:
13.67
Driftsinntekter:
1 282
Resultat:
590
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kupa As
Prosent:
5.19
Driftsinntekter:
47 357
Resultat:
-211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Tillit Forsikring As
Prosent:
4.87
Driftsinntekter:
6 363
Resultat:
-4 684
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Ii As
Prosent:
4.17
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Barents Blue As
Prosent:
2.66
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Ringstabekk Holding As
Prosent:
1.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-627
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Sirk As
Prosent:
1.22
Driftsinntekter:
10 577
Resultat:
258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skatval
Tappin Holding As
Prosent:
0.85
Driftsinntekter:
4 522
Resultat:
-10 329
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Endúr Asa
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Luca Labs As
Prosent:
0.55
Driftsinntekter:
4 071
Resultat:
-331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Haga Golf AS
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
North Energy ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-17 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo