Anita Talgø

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Todalen
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Todalen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
889
2025
Todalen
Styremedlem
Surnadal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Surnadal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
889
2025
Todalen
Eierskap
At Talgø As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Borghild Betten Talgø's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Talgø's roller
Styreleder
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
John Moe's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Talgø's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Ola Bruset's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Talgø's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Tor Rune Halset's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anita Talgø's roller
Daglig leder
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Borghild's rolle:
Styreleder
Anita's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
John's rolle:
Styremedlem
Anita's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ola's rolle:
Styremedlem
Anita's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tor's rolle:
Daglig leder
Anita's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
27 596
695
2025
Terråk
100.00%
65 215
974
2025
Todalen
100.00%
94 413
5 033
2025
Todalen
100.00%
192
-289
2025
Todalen
100.00%
12 856
842
2025
Todalen
100.00%
40 203
-942
2025
Todalen
100.00%
2 280
180
2025
Todalen
100.00%
591 825
53 097
2025
Todalen
100.00%
66 644
3 543
2025
Todalen
97.14%
3 161
-97
2025
Todalen
94.27%
32 507
-1 167
2025
Øydegard
90.92%
19 330
-148
2025
Bindalseidet
50.41%
34 740
-204
2025
Averøy
50.27%
30 863
-5 555
2025
Eide
50.00%
0
-87
2025
Kleive
50.00%
21 928
-961
2025
Surnadal
44.03%
180
-3 083
2025
Kolvereid
33.33%
90
-144
2025
Terråk
27.78%
1 692
-476
2025
Surnadal
12.86%
41 527
9 298
2025
Todalen
4.17%
1 597
497
2025
Surnadal
As Bindalsbygg
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
27 596
Resultat:
695
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Terråk
Byggmarked Bytås As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 215
Resultat:
974
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Byggmarked Surnadal AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
94 413
Resultat:
5 033
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Sjøsiden Terråk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
192
Resultat:
-289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Surnadal Hagesenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 856
Resultat:
842
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Bygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
40 203
Resultat:
-942
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Logistikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 280
Resultat:
180
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Møretre As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
591 825
Resultat:
53 097
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Tredal Byggmarked AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
66 644
Resultat:
3 543
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Todalshytta As
Prosent:
97.14
Driftsinntekter:
3 161
Resultat:
-97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Talgø Tradbo As
Prosent:
94.27
Driftsinntekter:
32 507
Resultat:
-1 167
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øydegard
Talgø Agrobygg As
Prosent:
90.92
Driftsinntekter:
19 330
Resultat:
-148
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bindalseidet
Einar Mork Snekkerverksted AS
Prosent:
50.41
Driftsinntekter:
34 740
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Averøy
Melby Snekkerverksted AS
Prosent:
50.27
Driftsinntekter:
30 863
Resultat:
-5 555
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eide
Langsetfeltet As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kleive
Se-Ta Project As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
21 928
Resultat:
-961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Talgø & Nærøysund Boligutvikling As
Prosent:
44.03
Driftsinntekter:
180
Resultat:
-3 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolvereid
Langstranda Panorama As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-144
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Terråk
Strengen As
Prosent:
27.78
Driftsinntekter:
1 692
Resultat:
-476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Talgø Invest As
Prosent:
12.86
Driftsinntekter:
41 527
Resultat:
9 298
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Todalen
Surnadal Hamneterminal As
Prosent:
4.17
Driftsinntekter:
1 597
Resultat:
497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal